У кожної жінки є туш для вій. Вона дозволяє зробити погляд виразнішим і красивим. Але часто буває так, що через деякий час після відкриття тюбика, туш густіє і засихає. Причиною цьому є повітря, який потрапляє в тюбик при кожному опусканні щіточки в туш. Більшу частину висохлої туші можна на час повернути в нормальний стан, розбавивши її за допомогою різних засобів.

Друге життя туші для вій

Перш за все, необхідно вивчити склад жіночої туші. Якщо в її основі парафін, її досить підігріти в гарячій воді, після чого вміст гарненько перемішати. Якщо ж склад беспарафінний, можна застосувати кілька простих способів і розбавити засіб для вій.

Самий нешкідливий метод - тепла вода. Покладіть тюбик з тушшю в склянку з водою і залиште приблизно на десять хвилин. Найчастіше це вирішує проблему, якщо ви шукаєте, ніж розбавити туш для вій. Інший спосіб - одна-дві краплі дистильованої води наносяться на щіточку, але це можливо тільки для туші на водній основі.

Щоб розбавити туш для вій, можна використовувати краплі для очей, накапати на пензлик пару крапель. Туш повернеться в нормальний стан. Крім того, очні краплі запобіжать подразнення і запалення очей, сприяють нейтралізації впливу мікробів, які з'являються у флакончику під час використання туші.

Відмінний засіб для розведення засохлої туші - засіб для зняття макіяжу з повік. Оптимальний варіант, якщо це буде засобом тієї ж фірми, що і туш для вій. Якщо ви носите контактні лінзи, використовуйте відповідну рідину. Її склад практично аналогічний складу сльози людини, тому алергія виключена.

Лосьйони і тоніки, у складі яких відсутня спирт, з легкістю вирішують проблему засохлої туші.


А чай є дуже незвичайним способом. Єдина умова його застосування - фортеця заварки і помірна солодкість. У тюбик додають кілька крапель. Важливо знати міру, інакше ви отримаєте воду замість туші.

Небезпечні засоби розбавлення туші

Крім перерахованих вище, є ще багато способів розбавити туш для вій. Але далеко не всі з них нешкідливі. Наприклад, радянські жінки розбавляли туш звичайним плювком. Відомо, що в слині міститься багато мікробів і бактерій. Деякі дівчата додають у флакон одеколон, коньяк або парфуми. Цього не варто робити, оскільки можливі алергічні реакції, почервоніння, подразнення очей і шкіри століття. Ще один спосіб - рослинна олія, але воно може розпливатися на століттях. Коли туш засихає регулярно, це може свідчити про її невисоку якість, тому розбавлення засоби - не вирішити проблему, це лише тимчасова міра.

Якщо причиною засихання туші є минулий термін придатності, не потрібно думати про те, як повернути її до життя. Купити нову туш - здоров'я очей має бути на першому місці. Ще одна важлива рекомендація - не поєднувати способи розведення туші. Якщо одного разу ви використовували воду, треба робити це і надалі, поки туш не закінчиться повністю. А щоб туш довше зберігала свої якості, намагайтеся, щоб всередину флакона потрапляло якомога менше повітря. Для цього потрібно максимально швидко закривати тюбик. У продажу є одноразові або багаторазові йоржики для нанесення туші.