Якщо вірити статистичним даним, переважаюче число жителів нашої планети володіють карим кольором очей. І це цілком зрозуміло: як правило, при формуванні колірної гами очей зароджується життя (дитини), коли з'єднуються відрізняються один від одного гени його батьків, карий відтінок є домінантним. Звичайно ж, бувають виключення з правил, але їх відсоток досить-таки мінімальний.

Карі очі володіють особливою привабливістю і магнетизмом. Вважається, що кароокі люди дуже емоційні, темпераментні, що практично всі здійснювані ними дії продиктовані більше почуттями, ніж розумом.

Макіяж карих очей являє собою цілу науку, звичайно ж, не таку складну, але вимагає певного багажу знань і умінь.

Кольорову гаму тіней слід підбирати виходячи з наявного відтінку очей. Світло-карі очі наділяють погляд їх власниці деякою холодністю і навіть суворістю. Тому його слід злегка пом'якшити і "утеплити" - для цього більш придатної буде палітра, що складається їх тіней теплих відтінків. Темно-карі очі наділені природною виразністю, тому макіяж їх може бути мінімальним, злегка підкреслює природну красу.

Фахівці в області візажу пропонують карооким красуням "взяти на озброєння" наступні рекомендації:

  1. Чи не робити моно-макіяж - в результаті використання тільки холодної, або тільки теплої колірної гамми обличчя буде виглядати плоским і монохромним. Щоб цього уникнути, необхідно поєднувати в макіяжі обидва типи палітри (наприклад, очі оформляти в холодній колірній гамі, а тон обличчя і рум'яна - в теплій).
  2. Дотримуватися використання тіней, виходячи з відтінку шкіри. Холодний тон шкіри вітає наявність будь-яких відтінків тіней з теплої колірної гами: золотистих, персикових, світло-коричневих, вершкових, жовтих, молочно-шоколадних, ванільних. Теплий відтінок шкіри прекрасно гармонує з тінями холодної колірної гами - оливковими, фісташковими, лавандовими, зеленими, блакитними, фіолетовими, сірими і тому подібними.
  3. Використовувати туш для вій найрізноманітніших кольорів.


    У цьому плані карооким дівчатам дуже пощастило - для оформлення вій їм підходять туші всіх відтінків, навіть самих екзотичних і екстравагантних.

  4. Не слід ігнорувати поєднання макіяжу з кольором волосся. Вважається, що шатенкам і блондинкам найбільше підходить світло-коричнева і бежево-золотиста колірна гамма тіней. Рудоволосі дівчата і брюнетки можуть чудово підкреслити очі і зробити їх найбільш виразними, використовуючи тіні яскравих відтінків - сині, рожеві, фіолетові, зелені, пурпурні. Єдиний нюанс - ці відтінки слід злегка приглушити більш спокійними, нейтральними кольорами (наприклад, білими, молочними, кольору слонової кістки).
  5. У карих очах завжди присутній зелений пігмент. Таким чином його можна вигідно підкреслити, використовуючи для цього фіолетові тіні. Прокрашенние фіолетовими тінями верхнє рухливе віко і підкреслений темно-зеленою підводкою контур приведуть до того, що карі очі ще більш проявлять свою природну красу, придбають виразне і загадкове вираз.
  6. Підкреслити темно-Карий колір і зробити тим самим погляд більше пронизливим і проникливим можна наступним чином: внутрішній контур очі слід підвести чорним олівцем, а вії грунтовно профарбувати інтенсивно-чорною тушшю.
  7. Виразність погляду карих очей додасть і наступна виверт - після нанесення на вії туші, необхідно пройтися темних олівцем по всьому ресничному контуру. Таким чином карі очі ще більш "відкриються".
  8. Щоб отримати так званий "променистий" погляд все віко слід покрити золотистими тінями. А потім, захоплюючи лінію росту вій і все рухоме віко, нанести тіні зеленого, синього або темно-шоколадного кольору.

І найголовніше - карооким дівчатам не варто прив'язуватися до якоїсь однієї, " перевіреної "техніці макіяжу. Експерименти - ось те, чого вимагає від них природа, те, що дозволяє їм змінюватися, при цьому завжди залишаючись на "висоті досконалості"!