Білосніжна усмішка - вже не розкіш. Зняти наліт, видалити зубний камінь можна і самостійно, без допомоги стоматолога.

1. Найпростіший варіант - придбати спеціальну зубну пасту з ефектом відбілювання. Це так званий "механічний" спосіб відбілювання зубів. Але пам'ятайте, що більше місяця користуватися отбеливающими пастами не можна - зуби, як кажуть стоматологи, також потребують відпочинку. Головне - купувати таку пасту не в звичайних магазинах, а в аптеках - саме там можна знайти зубну пасту з лікувальним і відбілюючим ефектом.

2. Також стоматолог може виписати вам спеціальні капи за розміром зубів, в які потрібно буде заливати гель, а потім одягати капи на зуби перед сном. Це відбілювання проводиться перекисом водню. Але вам доведеться періодично ходити на консультацію до стоматолога, щоб він контролював зміни кольору зубів і їх стан.


Якщо ви будете вибілювати зуби таким способом надто часто, в результаті зуби можуть стати чутливими до холоду і теплу, а емаль буде пошкоджена.

3. Існує відбілювання і спеціальним гелем: він наноситься на зуби пензликом, який поступово змивається слиною природним способом. Триває такий курс відбілювання півмісяця, але сам метод вважається щадним і безпечним для зубів.

4. Не забувайте і про народні способи відбілювання зубів. Рекомендується натирати зуби шкіркою лимона, а також, насипавши на марлю соду, розтирати ними емаль.

5. На стан зубів впливає і ваш раціон. Так, молокопродукти зміцнюють зуби, але у великій кількості, як не дивно, викликають їх жовтизну. А от зелений чай, на відміну від чорного чаю та кави, має здатність трішки освітлювати зуби.