Багато хто дотримується думки, що зубна біль - сама нестерпна. Так що саме зуби вимагають правильного і дбайливого догляду. Тим більше в літній період.

Здавалося б, чим може відрізнятися догляд за зубами в різні пори року? Насправді, догляд за зубами в літній період має свою спеціфіку.Ведь навколо так багато фруктів, які, як відомо, містять достатньо кислот, щоб завдати шкоди емалі зубів. Стоматолог Лисянська Тетяна розповість, як уберегти зуби влітку:

- Для того, щоб захистити емаль зубів від фруктових кислот, відразу після вживання фруктів випийте склянку лужної мінеральної води (Боржомі, Єсентуки).

Крім правильного догляду, особливої уваги заслуговує питання, як відбілити зуби в домашніх умовах.


Адже на прилавках аптек і навіть магазинів повно відбілюючих засобів. Але чи можна їм довіряти? Не пошкодять вони емаль?

- Відбілювання зубів в домашніх умовах зробити можна, але результат сумнівний. Необхідно пам'ятати, що відбілюючі засоби, що знаходяться у вільному продажу далеко не завжди є гарантією безпеки та ефективності. Будь-яке відбілювання зубів має включати попереднє відвідування стоматолога з метою ретельного обстеження зубів.

Лисянська Тетяна, лікар-стоматолог.