Серед матеріалів, що використовуються для виробництва верхнього одягу, пух залишається фаворитом - незважаючи на велику кількість штучних утеплювачів.

Серед матеріалів, що використовуються для виробництва верхнього одягу, пух залишається фаворитом - незважаючи на велику кількість штучних утеплювачів. Він займає лідируюче місце не дарма: легкий, добре утримує тепло, довговічний, просто транспортується - завдяки невеликому обсягу. Ви не помилитеся, купуючи жіночі пуховики оптом - ці вироби завжди актуальні взимку й у міжсезоння.

Характеристики

Оцінка пуху проводиться за кількома параметрами: хороший повітрообмін, пружність, легковажність, теплоізоляція. Ці характеристики тісно пов'язані між собою. Розглянемо їх детальніше.

. Пух чудово утримує тепло. Це досягається завдяки особливому гіллястому будовою і пружності кожної пушинки. Вони відштовхуються один від одного, забезпечуючи ізоляцію тепла. При стисненні пух легко зчіплюється, займає маленький об'єм, а потім так само легко приймає колишню форму.

. Вважається найважливішим показником. Якщо пружність висока, наповнювач легше, тепліше, довговічніші. Пружні властивості визначаються за допомогою індексу Fill Power. Проводять спеціальну процедуру, визначальну, який обсяг повітря утримується в 30 г певного виду пуху.


Якщо показник до 400 - це погана якість; 400 - 500 - середнє; 500 - 750 - відмінне; від 750 - ексклюзивне.

. У хорошого наповнювача вага невеликий. Якщо взяти, наприклад, гагу - то одна її пушинка важить близько 2 мг при розмірі 2,5 см у поперечнику. В 1 кг сировини міститься півмільйона пушинок. Для набивання пальто 90 см завдовжки знадобиться 300 г утеплювача, при цьому одяг забезпечить захист від морозу до -40 градусів. Гусячий наповнювач важче, але вироби з нього все одно важать менше кілограма.

. Пух добре пропускає назовні повітря - завдяки своїй структурі. Тому волога в одязі не накопичується, тіло дихає, людині комфортно. Якщо пуховик високої якості, не знадобиться додатково утеплятися. Не дарма натуральний утеплювач застосовується для одягу альпіністів і полярників.

Ще один важливий показник якості - чистота пуху. Її визначають співвідношенням пера і пуху в сировині. Параметр записується у вигляді дробу. Купуючи жіночі пуховики оптом, зверніть на це увагу. Напис 95/5 означає, що суміш складається з 5% пера і 90% пуху. Чим нижче зміст пера, тим вище клас і вартість наповнювача. 100% вміст зустрічається рідко. Такі речі коштують дорожче і за складом майже не відрізняються від 95/5.