Гарний манікюр люблять усі без винятку жінки. Однак від природи не кожній представниці прекрасної половини людства дано мати міцні нігті.

Косметологія пропонує змінити уявлення про манікюр за допомогою штучного нарощування нігтів. Ця процедура являє собою процес штучного подовження нігтьової пластини внаслідок приховування дефектів росту. На сьогоднішній день майстри манікюру можуть запропонувати кілька методів нарощування, кожен з яких має право на існування, незважаючи на присутні недоліки. Нарощування можливо із застосуванням тканини (переважно шовку, льону або файбергласс), швидко твердне акрилу і гелю.

Технологія нарощування за допомогою гелю, який приймає твердий стан під впливом ультрафіолету, виконується з використанням УФ-лампи для сушки гелю. Кожен з перерахованих вище способів має як позитивні сторони, так і недоліки.

Нарощування допомогою тканини - найбільш рідкісний спосіб виконання манікюру, коли натуральна нігтьова пластина виявляється сильно пошкодженою, і може бути виконана лагодження тріщини або зламаного нігтя. Тканина, як правило, не викликає алергічних реакцій, виражених роздратуванням або почервонінням.

Виконані з акрилу нігті мають натуральний вигляд і володіють високою міцністю.


Надалі процес зняття акрилового покриття вельми простий, не приносить шкоди натуральним нігтям, т.к. дозволяє дихати нігтьової пластини. Зняття акрилу відбувається з нанесенням спеціального розчину. Акрил боїться дотику з ацетоном, тому рідина для зняття лаку не повинна містити цього компонента у складі.

є успішним "конкурентом" акрилу гель в технології виготовлення штучної нігтьової пластини схильний до дії спеціальної УФ-лампи для нарощування нігтів (близько 2-3-х хв.). Схожа процедура виконується при роботі з світлочутливими пломбами в зуболікарському кабінеті у стоматолога. Це невипадково, оскільки склад гелю аналогічний матеріалу для пломб. Безсумнівно, гелеві нігті мають натуральні блиск і зовнішній вигляд, проте їх нелегко зняти, і в цьому головний недолік нарощених нігтів гелів. Крім того, УФ-лампа для нігтів приносить користь, запобігаючи розвитку грибкових захворювань. При виборі способу нарощування необхідно керуватися станом, формою природних нігтів, а також досвідчені майстри манікюру.