Марокко або ж Королівство Марокко - це туристично розвинена держава на півночі Африки. І якщо є можливість відвідати цю екзотичну країну, познайомитися з її звичаями і самобутністю, її, звичайно ж, не можна втрачати. Ну а в будь-якій подорожі невід'ємно бажання привезти на пам'ять сувенір. При цьому сувеніри бувають різноплановими. Не треба їх асоціювати з мішками статуетками або магнітами на холодильник.

Якщо вникнути в культуру країни, дізнатися її особливості, то можна придбати стоять подарунки для рідних і собі на пам'ять, а також цікаві гастрономічні сувеніри, починаючи від спиртних напоїв і закінчуючи спеціями.

Найкраще сувеніри з Марокко

Будь-який турист при відвідуванні такої колоритної і різнопланової країни, як Марокко, здатний розгубитися, і від незнання почати буквально спустошувати прилавки з сувенірами. Але або фінансовий запас швидко вичерпається, або турист одумається сам. Адже перш ніж щось купувати, наприклад, речі побуту, інтер'єру, варто логічно подумати, як цю річ потім використовувати, чи впишеться вона в інтер'єр або стане черговим заморським пилозбірником. Звичайно, для друзів і рідних прийнято привозити невеликі тематичні сувенірчики, але для себе треба вибирати тільки оригінальні корисні придбання.

Ось перелік не тільки корисних, а й цікавих сувенірів, які можна привезти з Марокко:

  • Килими, килимки, покривала, пледи і так далі. У Марокко люблять барвистість. Крім народних мотивів і орнаментів, такі вироби ще й будуть неймовірно яскравими. До того ж, практично будь килим, куплений в Марокко, є авторським, виткані вручну за старими або новими технологіями. Ось така у них культура: в інших країнах можна побачити алеї художників, тут - алеї килимів ручної роботи. Взагалі місцеві умільці пропонують багато товарів ручної роботи.

  • Кальян ручної роботи, тютюнові приналежності.


    Унікальна різьблення та дизайн цих речей вразить будь-кого.

  • Гончарні розписні вироби, всілякі тарілки, баночки і так далі. Якщо купувати щось таке, то краще декілька тематично пов'язаних речей, щоб вони виглядали разом на кухні.

  • Тканини, національні костюми, аксесуари. Тканини в Марокко і все зроблене з них - це окрема розмова. Вони радують око своїми фарбами, а одяг рясніє розшивкою, цікавими мотивами. Відмінне придбання в Марокко - це або консервативний національний костюм, або сучасний одяг з нальотом цієї консервативності. Також варто придбати щось з аксесуарів. Летять напівпрозорі або щільні тканини прекрасні в ролі шарфів, хусток і так далі.

  • Прикраси із золота, срібла, металу, дерева і так далі. Жодна дівчина не зможе пройти повз магазин або лотка з прикрасами, які так і манять своїми нестандартними формами і мотивами. У чомусь вони грубуваті, але їх точно можна назвати екзотичними.

  • Тапочки. Як не дивно, але багато туристів привозять з цієї країни саме красиво зшиті і оброблені кімнатні капці. Ну а до них можна придбати відповідний розкішний халат в тон або іншого кольору.

  • Гастрономічні сувеніри. З їжі, товарів і продуктів необхідно привезти те, що не зіпсуватися за час перельоту та зберігання. Варто звернути увагу на місцеві спеції, алкогольні напої, види тютюну і сигарет, солодощі і так далі.

При придбанні алкоголю і тютюну необхідно заздалегідь дізнатися, чи можна провозити його через кордон, і якщо " так ", то, в якій кількості. Іноді обмеження досить суворі, і вивіз може бути обмежений до декількох літрів.