Оливкова олія цінується і славиться своїми смаковими якостями. Сьогодні його можна купити у всіх супермаркетах, проте правильно вибрати оливкова олія і зберігати його вміють не всі.

Оливкова олія успішно застосовується в кулінарії, переважно для заправки салатів. Також воно є компонентом косметичних засобів, в медицині використовується в якості добавки в розчини препаратів для ін'єкцій і вітамінів. В олії міститься невеликий відсоток поліненасичених кислот, а засвоюється воно краще за інших. Оливкова олія рекомендується навіть тим, у кого виявлені захворювання жовчного міхура і печінки, порушення травлення. Таким хворим бажано приймати ложку оливкової олії натще. З усіх рослинних масел оливкова - саме живильне.

Скільки зберігати оливкова олія

Оливкова олія - продукт дорогий, тому важливо зберігати його правильно. Але й це не врятує, якщо ви вибрали масло неправильно. Перш за все, варто знати, що якщо оливкова олія піддається впливу високих температур, воно є рафінованим. Ця процедура суттєво впливає на його властивості. Тому найбільш корисним і смачним вважається нерафінована оливкова олія.

При покупці дотримуйте кілька простих рекомендацій:

  • завжди вивчайте етикетку, на ній повинна бути інформація про виробника і фірмі, яка виконувала розлив, вони повинні бути з однієї країни,
  • оливкова олія через деякий час втрачає свої якості, тому намагайтеся купувати продукт, який готувався не більше шести місяців тому,
  • як правило, масло зберігають у тій тарі, в якій воно було куплено, уважно вивчіть її в магазині: важлива герметичність пляшки, важливо, щоб вона не пропускала сонячне світло, оптимальний варіант - пляшка, виконана з затемненого скла,
  • за кольором неможливо визначити смак і якість оливкового масла, на нього впливає тільки колір вихідної сировини, в більшості випадків оливкова олія - це поєднання темних і світлих оливок, але термін зберігання від цього не залежить,

Правильне зберігання оливкової олії

Так як масло не є продуктом, який можна зберігати протягом тривалого часу, бажано купувати тільки свіже.


Незважаючи на те, що виробник вказує термін зберігання близько двадцяти чотирьох місяців, свої властивості масло втрачає вже через дев'ять місяців.

Грамотно зберігати оливкова олія - це забезпечити його захист від світла і повітря. Ці фактори стають причиною окислення і появи гіркого смаку. Температура зберігання повинна бути порівняно низькою, а місце затемненим. Оптимальний варіант - темне і сухе місце, подалі від запахів кухні, так як масло легко вбирає їх. Не варто зберігати масло в холодильнику, як роблять дуже багато. При низькій температурі утворюється осад, який являє собою тверді жири в густий формі. Якщо масло залишити в кімнаті на столі, осад зникне. До речі, це відмінний спосіб упевнитися, чи це справжнє масло. Заморожування є для масла небезпечним. Після розморожування його смак і запах губляться, а корисні властивості олії зникають.

Найкраще зберігати масло в пляшці із затемненого скла. Можна використовувати вироби з нержавійки, бажано невеликого об'єму. У цьому випадку масло буде менше контактувати з повітрям. З відкритої пляшки використовувати продукт слід протягом місяця, після цього він втрачає свій смак і якості.

Ніколи не застосовуйте масло повторно після смаження - в ньому немає нічого корисного. Більш того, при такому способі приготування страв утворюються небезпечні для здоров'я речовини. Оливкова олія має специфічний і неповторним смаком, тому ви із задоволенням замініть їм будь-яке інше масло.