Готується до підкорення вершин парфумерного простору нове творіння знаменитого дизайнерського дуету - "солодкої парочки" італійців Доменіко Дольче (Domenico Dolce) і Стефано Габбана (Stefano Gabbana).

Новоспечений аромат є ніщо інше як серійне продовження раніше випущеної парфумерної лінійки "The One". Тому він отримав цілком природне і очевидне назва - "Rose The One".

Обличчям рекламної кампанії останнього "дольче-габбановского" парфумерного творіння була обрана їх нова пасія - відома актриса Скарлетт Йоханссон (Scarlett Johansson). Ця дівчина - за визнанням самих модельєрів - стала для них "джерелом невичерпного натхнення". З приводу вибору в якості моделі Йоханссон найбільш ясно висловився Доменіко Дольче: "Скарлетт - це та особа, яка більше кого-небудь в цьому світі представляє справжню жіночність. Тому свій обов'язок перед її красою ми висловили в нашому новому ароматі. Це - своєрідне визнання в любові до Скарлетт ".

" Rose The One "відноситься до групи квітково-фруктових ароматів.


Його парфумерна композиція базується на наступних інгредієнтах:

  • "верхні ноти" - соковитий ягідно-фруктовий мікс з чорної смородини, марокканських мандаринів і рожевого грейпфрута;
  • "нота серця" - болгарська троянда, біла лілія, травневий конвалія, півонії і лічі;
  • "базові ноти" - ваніль, сандалове дерево, мускус, амбра.
Незважаючи на насиченість складових компонентів, основу парфуму , його стилістичну ідею становить тонкий аромат болгарської троянди. Як зізнався Стефано Габбана: "Для нас - мене і Доменіко - троянди завжди були найулюбленішими квітами, наш сад сповнений трояндами будь-яких кольорів і різних сортів".

"Цей аромат - це щось зовсім нове, те, що" D & G "ще не робили. Бо до нього ми ще ніколи не працювали так ретельно з однією квіткою "- зізнався Доменіко Дольче.
Rose The One буде представлений в концентрації Eau de Parfum. Пахучу рідину укладуть в собі флакони ніжно рожевого кольору, номінальним обсягом 30 мл, 50 мл і 75 мл.