Щоб зробити обличчя більш молодим і підтримувати його в такому стані, зовсім необов'язково відвідувати салони краси або пластичних хірургів. Допомогти вам зможуть прості вправи для особи, які розроблені в окрему програму фейсбілдінг.

Користь вправ фейсбілдінг для обличчя

Вправи з цього комплексу не вимагають від вас наявності спеціального обладнання чи навчання особливим навичкам. Щоб ефективність вправ була найбільш висока, починати їх виконувати потрібно до того, як шкіра стане в'ялою і з'являться зморшки, тобто, як і в будь-якому іншому випадку, поява проблеми простіше запобігти, ніж боротися з її наслідками. Але і в тому випадку, якщо зморшки на вашому обличчі вже з'явилися, вправи фейсбілдінг для обличчя допоможуть вам значно поліпшити ситуацію.

Регулярне виконання вправ сприяє виробленню нових клітин, причому ці клітини більш здорові. Завдяки цьому, а також тренуванні м'язів і тканин обличчя, вправи на фейсбілдінг допоможуть вам справитися з такими поширеними проблемами, як:

 • обвислі повіки;
 • "гусячі лапки" у зовнішніх куточках очей;
 • припухлість нижніх повік;
 • обвислі щоки;
 • складки на щоках;
 • нерівна лінія щелепи;
 • вертикальні зморшки над верхньою губою;
 • витончення губи;
 • подвійне підборіддя;
 • обвисла шкіра на шиї.

При регулярному і правильному виконанні вправи ефект від фейсбілдінга буде помітний вже дуже незабаром.

Фейсбілдінг для збереження молодості

Фізична краса - це прояв внутрішньої сили духу. Красива жінка світиться зсередини, її обличчя світле, її очі випромінюють радість. Руху її граціозні. Це стосується і рухів, які ми здійснюємо, використовуючи м'язи обличчя.

Наше особа має дуже велику кількість м'язів - їх налічується більше 55. Особа - це сама експресивна частина нашого тіла і завдяки великій кількості м'язів може виконувати дуже велику кількість рухів. У той же час вправи для тіла можна знайти всюди, а от про обличчі написано не так багато. З метою заповнити цю прогалину і були розроблені вправи по фейсбілдінг.

Людське тіло - самовідновлюється структура. Всі м'язи тіла відповідають на вправи. М'язи мають властивість збільшуватися в розмірі і ставати більш пружними при регулярних навантаженнях. На досягнення цього ефекту і спрямовані вправи по фейсбілдінг.

За допомогою комплексів, описаних нижче, ви зможете уповільнити процес старіння і на роки відстрочити його прояви у вигляді зморшок і в'ялості шкіри. При цьому ніяких особливих зусиль і фінансових, а також тимчасових вкладень вам не буде потрібно. Все, що вам потрібно - це бажання залишатися молодою і красивою, а також позитивний настрій на регулярне виконання комплексів.

Вправа для рота і щік

Це проста вправа допоможе вам опрацювати круговий м'яз рота, щелепних або скуловую дугу, а також м'язи з кожної сторони вашого рота.

Виконання :

 • закрийте рот і щільно стисніть губи. Наберіть повітря під свою верхню губу. Затримайтеся в такому положенні на десять хвилин;
 • після цього перемістіть повітря за ліву щоку і знову затримайтеся секунд на десять;
 • потім повітря перемістіть за праву щоку і затримайтеся знову на вказаний час;
 • повторюйте переміщення повітря від однієї щоки до іншої від десяти до шістнадцяти раз за один підхід.

Це досить ефективна вправа, але, тим не менше, воно більш ніж ефективно.


За короткий період ви зможете позбутися від обвислості щік.

Вправи для очей

Це комплекс допомагає боротися практично з усіма найбільш поширеними проблемами, які можуть виникати в області очей. Стосується це і обвислих століття, і мішків під очима, і гусячих лапок.

"Сова". Щоб виконати цю вправу, складіть пальці буквою "С" і помістіть пальці навколо очей. Після цього розслабте м'язи лоба і широко відкрийте очі. Повторіть три рази, кожен раз затримуючись на десять-дванадцять секунд в положенні з широко відкритими очима.

" V". Складіть пальці кожної руки літерою " V "латинської, помістіть подушечки вказівного і середнього пальця кожної руки по різні сторони від брів і притисніть. Розслаблюйте і напружуйте м'язи під пальцями поперемінно, затримуючись на кілька секунд в напруженому стані. Повторіть від шести до восьми разів. Закінчите виконання комплексу, щільно сожмурів очі і затримавшись у такому положенні на п'ятнадцять секунд. Розслабтеся.

Коло навколо очей. Помістіть вказівні пальці на брови. Проводьте вказівними пальцями, слідуючи природному вигину брів і продовжуючи під очима, окреслюючи таким чином коло. Після цього повторіть окреслення кола в протилежному напрямку. Також поводите пальцями від перенісся до зовнішніх куточків ока, при цьому не сильно натискаючи.

Вправи для нижньої частини обличчя

Даний комплекс допоможе вам впоратися з проблемами нижньої частини обличчя - позбутися другого підборіддя, в'ялості шкіри на шиї, обвислих щік.

"Жіраф".Откіньте голову назад, напружуючи при цьому шию. Поверніть голову в початкове положення. Повторіть двічі, потім висуньте нижню губу вперед, покладіть пальці під підборіддя і як би висуньте підборіддя вперед, відтягуючи куточки губ вниз. Затримайтеся в такому положенні, зробивши чотири глибокі вдихи.

"Щелепа". Складіть пальці так, як якщо б хотіли ущипнути когось. Пощипувати злегка шкіру, рухаючись від нижньої частини підборіддя по лінії обличчя до вух. Покладіть великі пальці на нижню частину лінії щелепи. Проводьте ними по щелепі в напрямку один від одного кілька разів, і прибирайте, коли досягнете вух.

"Поцілунок" . Відкиньте голову назад, і поцілуйте "небо" кілька разів, добре імітуючи поцілунок зі звуком. Повторіть десять-дванадцять разів. Розслабтеся, зробіть глибокий вдих, потім добре видихніть, як ніби робите повітряний поцілунок. Розслабтеся і повторіть ще кілька разів.

"Риба фугу". Надуйте щоки і зробіть рот настільки маленьким, наскільки у вас вийде. Акуратно поплескуйте руками по щоках, повторюючи поплескування протягом тридцяти секунд.