Часом для багатьох людей період сну являє собою чи не найбажаніше час, той момент, коли людина може повністю розслабитися і зануритися в приємну пучину відпочинку і безтурботності, відкинувши всі навалилися на нього проблеми та думки.

Недарма головна героїня відомого роману "Віднесені вітром" Скарлетт О'Хара у важкі для неї хвилини казала: "Подумаю про це завтра. А зараз я буду спати ". І адже дійсно - сон дозволяє людині відмовитися від усього земного, звільнити переобтяжене дійсністю свідомість від усього зайвого.

І як правило, перебуваючи в такому стані, більшість людей відвідує солодкий (а часом і не зовсім такою) світ сновидінь , які найчастіше є виразом їх підсвідомого "Я". А після, прокинувшись, людина намагається розтлумачити побачене ним у сні, надати цьому зазнати, але не до кінця осмисленого, якусь реальну оболонку.

І ось у такій своєрідній гонитві за усвідомленням сновидінь людина практично не надає ніякого значення тій позі, в якій він занурюється в "сонне царство".


І дарма - адже як стверджує більшість учених і психологів, які присвятили своє життя вивченню даного питання, "нічний мова тіла" як ніщо інше здатний розповісти про людину практично всю інформацію, що становить основи його життєдіяльності.

Саме тому, як вважають фахівці, не варто нехтувати вивченням і оцінкою поз сплячої людини. Ця інформація допоможе кожному краще дізнатися не тільки себе, але і людей, що складають власне оточення.

Найбільш повну картину того, що відбувається докладно описує в своїй науковій праці "Пози сплячого. Нічний мова тіла" американський психотерапевт Самюель Данкелл .

Ви не можете завантажувати файли з нашого сервера