Весільний trash the dress-Креатив Ви запам'ятаєте надовго!

Наближається весілля? Хочете здивувати або шокувати рідних і близьких оригінальними фотографіями? Спробуйте "Добити Сукня"!

І саме trash the dress, як стиль, вивів весільну фотографію на її новий рівень. В рамках (вірніше, в їх відсутності) цього стилю, креативний фотограф на весіллі може зробити все що завгодно! Буквально все!

- Зйомка у весільній сукні .. в озері? Будь ласка!

- На покинутому заводі, серед небезпечно стирчать, але настільки ефектно виходять на фото (фотограф кричав "Давай-Давай Не бійся, ти сьогодні найкрасивіша! Буде круто!"), Палиць арматури? Будь ласка!

- Посеред порожнього шосе, на тлі заходу на гарізонте? Не питання!

Сучасні весільні фотографи знайшли в цьому стилі для себе насамперед свободу, він став для них "ковтком свіжого повітря", "вбивцею оков умовностей".

Адже вся тематика весілля , крім того, що - це весело, день любові і радісна подія, до того ж вся вона наповнена якимись правилами, традиціями, поняттями про те "як пристойно", а "як непристойно".

Якщо ви дійсно відчайдушна, смілива і романтична дівчина спробуйте розглянути trash the dress, як варіант якщо не основною, то допоміжної зйомки точно. Обов'язково вивчіть більш докладні матеріали на інших весільних порталах.


У trash the dress-фото є на що подивитися.

Trash the dress дуже часто проводиться саме на наступний день після весілля. Все ж не всі наречені, готові викинути весільну сукню на наступний день.

Професійний весільний фотограф Володимир Ігнатенко (www.ignatenkov.com), говорить про зйомку trash the dress наступне:

" Коли я побачив перші фото trash the dress в мережі, близько 4 років тому, я захопився саме тим фактом, що вони були не такі, як вся весільна фотографія в світі в принципі. Мене зацікавила можливість зробити подібні знімки собі для портфоліо, і я домовився про постановочної зйомці з одного подругою моделлю. Я дуже нервував і переживав, через води навколо, нестандартності умов зйомки, що наречена переодически починала "тонути", так як весільна сукня для плавання важкувато. Та ще плюсом до всього була та дика спека і задуха, що стояла в Москві все літо в тому сезоні. Але, не дивлячись ні на що, фотосесію ми закінчили. Результатом, як першим, подібного роду, я був цілком задоволений. Зараз знімаю в цьому стилі не дуже активно, так як для нашої , російської нареченої, він все ж не дуже зрозуміло. Багато хто просто в жах приходять, коли ти їм просто починаєш розповідати про умови trash the dress-зйомки. Взагалі, як я помітив, російські фотографи не надто шанують цей стиль, можливо через низький попит на дану послугу. "