Весілля - одна з найважливіших подій в житті кожної людини.

В цей день він пов'язує своє життя з іншого воєдино. З цього моменту він буде відповідальний не тільки за своє життя, але і за життя і щастя своєї другої половинки. Відразу виникають тисячі питань, з'являються страхи, пов'язані з подружнім життям.

Тому, молодята дуже часто дотримуються деяких весільних прикмет, звичаїв. Отже, давайте розділимо прикмети на хороші і погані.

Хороші прикмети:

1. Якщо в день вашого весілля пішов дощ, не сумуйте, навпаки, це є доброю ознакою. Сам дощ - символ родючості, багатства. Він не тільки живить землю, а й змиває все найгірше з душ людських, очищає.

2. Під час одруження хтось чхнув? Вітаємо наречену, вона буде щаслива!

3.


Вдалою вважається весілля, відсвяткувати восени, особливо в дні збору врожаю. Кажуть, це призводить до багатства і благополуччя.

4. Для того щоб залучити удачу, на нареченій повинна бути (крім білої сукні) якась та стара, поношена або взята напрокат річ блакитного кольору. Але якщо берете, наприклад, блакитну стрічку у когось із знайомих, то переконаєтеся, що вони щасливі у шлюбі.

Погані прикмети:

1. Не можна брати або купувати чуже весільну сукню. Ви ж не знаєте, чи була ця жінка щаслива в шлюбі. Якщо ні, то плаття може принести нещастя.

2. Також, коли ви обираєте весільну сукню, не дозволяйте нікому виглядати з вами в одне дзеркало, а то чоловік змінювати буде.