Дуже часто буває, що класифікація багатьох страв вельми оригінальна - тобто, буває їжа смачна, а буває - корисна.

Невже неможливо поєднати ці два поняття і втілити їх в одному кулінарному шедеврі? Звичайно, можна, якщо мова йде про азербайджанській кухні. Саме її різноманіття, унікальні способи приготування страв і багаті всілякими корисними речовинами інгредієнти - і забезпечують прекрасний смак, не виходячи за рамки здорового харчування.

Будь-яке меню, в яке включені кавказькі страви, неодмінно запропонує вам плов, кебаб (шашлик), хаш (наваристий бульйон з яловичини), долму (голубці з виноградним листям), бастурму (в'ялена яловичина). Звичайно, список цей далеко не повний, але щоб розповісти про все різноманітті азербайджанської кулінарії, потрібно досить багато часу.

Переважна більшість традиційних м'ясних страв азербайджанці готують з м'яса птиці, яловичини і баранини, найчастіше рубаного. До м'яса зазвичай подаються салати з дуже дрібно нарізаних овочів. До речі, при їх приготуванні використовується, в основному, чи не ріпчаста, а зелена цибуля, причому, у великих кількостях.

У великій пошані і рецепти з риби, в яких переважають осетер і севрюга, ці продукти готують за " м'ясної "технології - тобто коптять, запікають і готують на вугіллі по" шашлична "типу.


Окремої уваги заслуговують перші страви, що займають важливе місце в повсякденному раціоні. Їх готують на м'ясних бульйонах з додаванням великої кількості різноманітних спецій і прянощів - ці супи відрізняються густотою, поживністю і чудовим смаком.

Оскільки кавказька земля вельми родюча і щедра, кулінари поволі користуються її дарами - саме тому азербайджанська кухняотлічается великою кількістю різних овочів, зелених культур і прянощів, серед яких лідирує шафран. Примітно, що ще порівняно недавно картопля, який зараз широко використовується кухарями Азербайджану, не входив в число продуктів, що використовуються кулінарами - його місце з успіхом замінювали каштани.

Для кухні цього народу взагалі нехарактерно вживання коренеплодів (моркви , буряка, редьки і так далі), перевага віддається наземним овочам, зелені, травам (в тому числі і дикорастущим), горіхи, фрукти. До речі, горіхи і фрукти по вживанню можуть цілком змагатися з овочами, або, у всякому разі, не відстають від них.