Щоб вибрати постільну білизну для дитини, необхідно враховувати, що для цього знадобляться тільки самі нешкідливі, якісні та безпечні матеріали.

Рада 1.
Для новонароджених дітей слід купувати постільну білизну тільки з натуральних компонентів , так як такі діти до року проводять у своєму ліжечку більшу частину часу. Отже, білизна не повинно викликати алергію і електризуватися. Найбільш кращим постільною білизною для "крихт" буде білизна з бавовняних тканин: ситець, фланель, бязь, сатин. Забарвлення повинна бути ніжною без малюнка або малюнок повинен бути не яскравим.

Рада 2.
Так як дитяче постільна білизна піддається найбільш частого прання, то найкраще купувати комплекти з сатину , так як цей матеріал найбільш міцний і надійний.
На сьогоднішній день набирає популярність такий матеріал, як суперкоттон, який відрізняється м'якістю і міцністю.

Рада 3.
Якщо ваша дитина спокійний і його потрібно трохи "розворушити", то забарвлення постільної білизни повинна бути яскравою: помаранчева, жовта, яскраво-зелена і т.д.


Більш яскраві кольори будуть розвивати фантазію у дитини, і заряджати енергією на весь день.

Рада 4.
Для надто активних дітей забарвлення білизни повинна бути нейтральна, спокійна, щоб дитина ні дратівливим: світло-синя, пісочна, теракотова.

Рада 5.
Для дітей від трьох років можна вибрати постільну білизну із зображеннями улюблених героїв: Людина-Павук, Маша і Ведмідь, Міккі Маус, Лунтик і т.д. У цьому випадку дитина буде відчувати себе захищеним, особливо якщо у нього є якісь страхи.

Якщо слідувати цим нескладним правилам, то сон ваших діток буде приємним і солодким!