Навіть тим, кого природа обдарувала красивими бровами, потрібно знати чимало хитрощів, щоб правильно коригувати природну лінію брови і робити з її допомогою вдалий акцент в макіяжі. А способів зробити ваші брови ідеальними візажисти придумали вже чимало.

Спосіб 1. Гель для брів.
Справжня знахідка для неслухняних брів - це косметичний гель-фіксатор. З його допомогою можна і розчесати брови, і зафіксувати бажану форму. Крім того, до складу гелів входять живильні компоненти, які доглядають за бровами, надають їм здоровий блиск і красу. А кольоровий гель ще й фарбує брови, дозволяючи значно економити час на ранковому макіяжі.
Плюси:
- догляд за бровами, харчування і зміцнення
Мінуси:
- потрібні навички, щоб навчитися проводити гелем рівну лінію і симетрично формувати брови

Спосіб 2. Татуаж брів.
Техніка татуажу полягає в імплантації під шкіру спеціального пігменту, який зберігає колір близько двох років. Правда, вже через рік брови доведеться підфарбовувати, оскільки вони почнуть самі по собі блякнути. Колір і форма брів підбираються майстром салону, тому слід подбати про те, щоб він був професіоналом. Результат його роботи залишиться з вами ще надовго.

Застосовуються дві техніки перманентного макіяжу брів. Перша - растушевка. Брови виглядають максимально природно, як-ніби вони злегка прокрашени тінями або олівцем. Друга - волосками: у лінії брів рисками промальовувалися волосинки. Якщо ваші рідні брови світлі і рідкісні, краще віддати перевагу розтушовуванні.
Плюси:
- майстер сам підбирає колір і форму брів
- відпадає необхідність кожний день профарбовувати брови
Мінуси:
- дорога процедура
- необхідність пошуку майстра, якому дійсно можна довіритися
- проблематичність зміни форми і кольору брів
- поступове вимивання кольору

Спосіб 3.


Фарбування брів.

Спеціальні фарби зберігають стійкий колір брів на 3-4 тижні. У салоні майстер сам підбере правильний колір і додасть вашим бровам форму. Любите експериментувати? Можна провести процедуру і вдома. Пам'ятаєте, з темним волоссям колір брів повинен бути на тон світліше, зі світлими - навпаки. Рудим підійдуть теракотові відтінки, блондинкам - світло-коричневі і золотисті. Холодним блондинкам - сірі, русяве.
Плюси:
- стійкий ефект на 3-4 тижні
- зручно для поїздки у відпустку
Мінуси:
- деякі складнощі з підбором кольору і інтенсивністю фарбування
- непередбачуваність результату при фарбуванні в домашніх умовах

Спосіб 4. Тіні для брів.
Створюють найбільш природний, ніжний і жіночний ефект. Брови прокрашиваются спеціальним пензликом з загостреним кінцем і скошеної щетиною. Потім ретельно розтушовують, завдяки чому досягається ефект невагомого макіяжу.
Плюси:
- ефект природного макіяжу
- можливість варіювати з відтінками і злегка коректувати форму
Мінуси:
- брови потрібно підфарбовувати щодня, а при необхідності - коригувати макіяж і протягом дня

Спосіб 5. Олівець для брів.
Намагайтеся не піддатися спокусі використовувати олівець для очей. Спеціальні олівці для брів не просто так придумали! Їх текстура вивірена для отримання максимально природного ефекту. Акуратно профарбовують простір між волосками легкими дробовими рухами по росту волосся. Потім обов'язково розтушуйте расчесочкой, яка прикріплена до зворотної сторони олівця.
Плюси:
- природний ефект
- можливість варіювати з кольором і формою
Мінуси:
- брови потрібно підфарбовувати щодня, а при необхідності - коригувати макіяж і протягом дня.