Для того щоб роззнайомився і розкріпачити гостей, потрібно влаштувати кілька конкурсів. Це подарує Вашому торжеству веселощі і дружню атмосферу. До того ж, такі моменти стануть забавними фото у весільному альбомі.

1. Зроби мумію

Запасіться двома рулонами туалетного паперу. Бажають діляться на 2 команди - кожну очолює свідок і свідок. Суть гри така: гостя-добровольця з кожної команди, який вирішив стати мумією, потрібно якомога швидше обмотати туалетним папером. Хто швидше - той і виграв. Також оцінюється якість обмотки.

2. Курс молодого батька

Для цього потрібно 2 ляльки, пелюшки і стрічки. Беруть участь молодята, а також пари, у яких вже є діти. Треба якнайшвидше запеленать "дитинку" і перев'язати стрічкою з бантиком. Але складність конкурсу ось у чому: пара встає в шеренгу плечем до плеча і для сповивання використовує тільки дві руки - крайні. Руки, які у чоловіка і жінки знаходяться поруч, задіяти заборонено.


Хто запеленать ляльку швидше і якісніше - виграв.

ДИВІТЬСЯ ФОТО: Тенденції весільної моди-2013

3. Прищіпки

Озбройтеся темними пов'язками на очі і звичайними білизняними прищіпками.
Беруть участь кілька пар. Чоловікам зав'язують очі, а на дівчат чіпляються прищіпки (близько 7 штук). Завдання хлопців - знайти всі прищіпки на своїй партнерці і зняти їх якомога швидше. Найуміліший і швидкий гравець - перемагає.

4. Зніми коробок носом

Учасники конкурсу надягають порожній сірникову коробку на ніс. Завдання - якомога скоріше зняти цей коробок без допомоги рук, обходячись тільки мімікою. Смішні фото в Ваш сімейний альбом забезпечені!

5. Холостяцький марафон

Учасники 3-4 чоловіки, бажано неодружені друзі нареченого. Їм потрібно зібрати якомога більшу кількість поцілунків на своєму обличчі - це сліди помади жінок, до яких вони підбігають. Самий "зацілований" отримує приз.