Зараз багато заводять блоги в різних соціальних мережах і журналах. Чим же так корисно і цікаво ведення власного онлайн-щоденника?

Причина перша - поділ враженнями. Щось цікаве та викладене в інтернет може одного дня стати дуже популярним. Для вас же створення таких статей принесе купу чудових спогадів і підніме настрій.

Причина друга - обмін інформацією. Багато людей знаю те, чого не знають інші, і навпаки. Спільне викладання свіжих новин дозволить читачам блогів дізнатися масу корисної інформації, яка в майбутньому може стати в нагоді.

Причина третя - особистий щоденник. Напевно не у всіх є друзі, які готові вислухати ваші проблеми і складні ситуації. Діліться своїми переживаннями і думками щиро, і у вас з'явиться маса читачів, які підтримають вас.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Про що розповість його аватар в соцмережах

Причина четверта - поради. Вихід зі складних ситуацій не завжди можна знайти в поодинці. Поділіться проблемами в блозі, і ось вже вам хочуть допомогти десятки людей!

Причина п'ята - знайомства.


Блоги також створюються для знайомств, і не важливо, якого вони характеру - ви можете просто мати друзів з іншого кінця країни або зустріти справжню любов. Хто знає?

Причина шоста - порядок. Ви можете наповнити блог всілякими фото і відео, які будуть переглянуті вашими читачами. Тим самим ви зможете очистити пам'ять свого комп'ютера від нескінченних медіа-файлів, які вже нікуди дівати.

Причина сьома - думки. Практично у кожної людини в голові генерується більше п'яти философических думок в день. Вони змушують задуматися і їм якраз місце в блозі. Можливо, вам вдасться в чомусь переконати читачів або навіть здивувати. Блог - це вельми цікава задумка, якою варто скористатися кожній людині, і неважливо з якою метою.

Нагадуємо, що шукає авторів блогів, яким є що розповісти, чим здивувати і поділитися. Автори найцікавіших блогів отримують подарунки. Детальніше читайте тут.