Вважається, що жіноче щастя - поняття ефемерне, недовговічне і, до того ж, відносне, оскільки у кожної жінки свої власні уявлення про щастя, та й досягається воно по-різному.

Однак, все ж є якась універсальна формула щастя, і полягає вона в семи простих практичних радах, слідуючи яким щасливою може стати кожна жінка.

Порада перша. Для початку потрібно провести деякий самоаналіз і дати точне визначення свого власного уявлення про щастя і того, в чому воно полягає. Це й має стати самоціллю.

Порада друга. Визначити ряд дій і речей, які завжди приносять задоволення, і дають можливість відчути себе щасливою, і вміло їх використовувати, особливо, в стресових ситуаціях.

Порада третя. Важливо адекватно співставляти свої можливості між бажаним і досяжним.


Це дасть можливість уникнути потрясінь і розчарувань.

Порада четверта. Щастя з неба не падає, тому треба докладати активні дії для його досягнення.

Порада п'ята. Досягти гармонійного внутрішнього стану і навчитися оцінювати себе у відповідність з життєвими реаліями - з усіма перевагами та недоліками.
Порада шоста. Бути постійно чимось зайнята. На дивані можна теж, звичайно, повалятися, але потрібно відрізняти неробство від відпочинку.
Порада сьома. Сформувати у себе звички щасливої людини і позитивне сприйняття світу. Не сумувати, що не озлоблюватися - тільки позитив у всьому! Ось так все просто, як все геніальне, і - дуже ефективно. Спробуйте!