Якщо ви хочете досягти максимального успіху у своїй справі, слід знати, якими принципами потрібно керуватися і за які рамки виходити не варто.

1. Бути майстром своєї справи
Успішну кар'єру можна побудувати без знання своєї справи. Досвід і освіта - ось ключ до успіху.

2. Вдосконалюватися
Не обмежуйтеся знаннями, які отримали в університеті або в процесі роботи. Отримуйте нові знання у вашій галузі, відвідуйте тренінги, конференції, читайте професійну літературу.

3. Проявляти ініціативу
ініціатива не карається, якщо знаєте, що можете зробити дійсно щось путнє і не дозволити при цьому сісти начальству вам на голову. Ініціативні співробітники досягають висот набагато швидше, ніж їх мовчазні колеги.

4. Вміти перевершувати очікування
Перш ніж приступити до доручення начальства або клієнта, проаналізуйте, як домогтися бажаного в максимально короткий термін і з мінімальними витратами. Людина, яка знає, як це зробити буде завжди в авторитеті.

5. Виглядати гідно
Якщо хочете мати успіх, виглядаєте так, як ніби ви вже успішні.


Доглянутий вигляд і мінімалізм - завжди актуальні.

6.Делать все в строк
Непунктуальність може поставити хрест на вашій кар'єрі, навіть якщо ви дуже хороший фахівець. Порушення строків виконання роботи не викличе поваги ні у начальства, ні у клієнта.

7. Говорити тільки по справі
Якщо ви вирішили розповісти всьому офісу, яке плаття купили вчора на розпродажі, вас навряд чи будуть сприймати як серйозного експерта. Розмови повинні стосуватися тільки роботи.

8. Дотримуватися нейтралітету
Будьте привітні і доброзичливі при спілкуванні з колегами, але ніколи не дозволяйте зайвої фамільярності.

9. Ніяких службових романів
Вони тільки відволікають від роботи, стають приводом для пліток і "б'ють" по успіхам на роботі в разі навіть самих дрібних негараздів.

10. Вести себе гідно в будь-якій ситуації
Для того щоб бути успішною кар'єристкою, потрібно не зловживати алкоголем на корпоративах, не показувати свого поганого настрою на роботі, не розповідати колегам "про наболіле" і не реагувати гостро на критику.