Мало кому відомо, що букетик зі свіжих фруктів вважається здоровою і дуже смачною альтернативою букету з звичайний кольорів.

Такий тип букета виготовляється тільки зі свіжих фруктів, без будь - яких запобіжників від підсолоджувачів. Також для фруктового букета використовують найкращий шоколад, вершки, йогурт і арахісове масло. Примітно те, що букет може бути виконаний за індивідуальним замовленням з додаванням збитих вершків, а також з подарунками, повітряними кулями, візитними картками або з особистим фото.

Полуниця, ананаси, маленькі апельсини, виноград, яблука, диня , - все підійде для створення композиції з фруктів. З них за допомогою спеціальної вирубки вирізаються деталі різного розміру і форми. Потім кожен вид такої вирубки насаджується на шпажку, яка далі буде утворювати стебло.


Причому, форма букета не відстає від форми букета - це може бути вазочка, горнятко або корзинка.

На мові фруктів, а саме за допомогою фруктового букета, ви зможете розповісти багато про що. Наприклад, маленькій дівчинці на день народження подаруйте невеликої соковитий фруктовий букет з білого винограду, ніжних абрикосів, яблук і ананасів, оригінально оформлений білої шоколадною глазур'ю.

Начальника можете порадувати солідним строкатим букетом, виконаним з рідкісних тропічних фруктів. На кожне свято можна підібрати свою композицію, яка буде ідеально підходити винуватцеві торжества, а в Інтернеті висможете знайти багато каталогів вже готових букетиків із соковитих фруктів.