Одним з найдієвіших способів поліпшення стану шкіри при виникненні целюліту для поліпшення стан шкіри і зменшення обсягів талії і стегон є процедура обгортання. Робити антицелюлітні обгортання можна не тільки в спеціалізованих салонах, але і в домашніх умовах.

Користь антицелюлітних обгортань

Отже, що ж являє собою косметичний обгортання? На проблемні ділянки тіла, попередньо розігріті масажем, наноситься спеціальна суміш, після чого частина тіла, на яку нанесли суміш, обертається плівкою. Потім протягом деякого часу ви перебуваєте в теплі. Ця процедура надзвичайно популярна, тому як одна з небагатьох дозволяє отримувати задоволення від процесу боротьби з целюлітом.

Однак варто враховувати, що в Внаслідок ваші жирові відкладення нікуди не зникнуть. Обгортання від целюліту дозволяє лише призвести відтік води з тканин, поліпшити кровообіг, а разом з ним і стан шкіри. У поєднанні з іншими засобами боротьби з "ворогом" пружної шкіри обгортання показує себе з найкращого боку, допомагаючи зафіксувати чудові результати. В першу чергу поліпшити стан шкіри допомагають речовини, використовувані в якості основи для обгортання. Під дією "парникового ефекту", створюваного плівкою, пори шкіри розкриваються і все корисне, що є в масі, нанесеної на тіло, глибоко проникає в шкіру. Виконуються обгортання проти целюліту на основі морських водоростей, лікувальні грязі, масел, корисні та обгортання на основі шоколаду, меду. Кожен варіант по-своєму гарний. Так, наприклад, морські водорості роблять шкіру більш гладкою, зменшуючи горбки підшкірних відкладень, живлять шкіру, надають їй еластичність, мед - живить, розгладжує шкіру, має заспокійливу дію.

Домашні обгортання від целюліту

На жаль, далеко не кожна дівчина має можливість відвідувати салон.


Однак виглядати чудово хоче кожна. Саме тому все частіше молоді особи роблять домашні обгортання від целюліту. Для цієї процедури не потрібно мати якихось глибоких пізнань і серйозний навичок. Головне - дотримуватися технології, яка досить проста.

Отже, якщо вам відчувати себе красунею заважає целюліт, обгортання в домашніх умовах можна виконати наступним чином. Для початку приготуйте все необхідне, у тому числі і чарівну суміш. Для неї можна взяти: 2 столові ложки цілющого меду, додати в нього кілька крапель ароматичного масла (краще апельсинового), за бажанням додайте кавову гущу. Також приготуйте довгі смужки плівки, теплий плед, серветки.

Перед початком процедури можна скористатися скрабом для тіла і зробити антицелюлітний масаж. Це дозволить підготувати шкіру до глибокого впливу і зробить обгортання ще більш ефективними. Наносимо суміш для обгортання на шкіру і обертаємо плівкою. Після цього пірнаємо під ковдру з улюбленою книгою і отримуємо задоволення від життя протягом 20-30 хвилин. Змиваємо і підходимо до дзеркала. Якщо не з першого разу, то до другої-третьої процедурі ви помітите результат.

Протипоказання до антицелюлітного обгортання

Але слід пам'ятати, що у обгортань є і протипоказання. До них відносять: варикозне розширення вен, гінекологічні захворювання, серцево-судинні захворювання, пухлини, вагітність, пошкодження шкіри.

Безумовно, косметичні антицелюлітні обгортання дають хороший результат, але потрібно не забувати про те, що для збереження жіночої фігури необхідно налагодити меню, вести здоровий спосіб життя і, нарешті, кинути палити.