Хтось живе з ними роками і навіть не звертає уваги, а для когось це стає справжньою косметичної трагедією. Сьогодні ми розповімо про причини виникнення білих точок, а також перерахуємо всі можливі способи боротьби з ними.

Причини появи білих точок

Білі точки під очима - це майже синонім чорних вугрів на носових пазухах. Медики запевняють, що це така ж різновид вугрової висипки. У народі їх називають "просянки", так як нагадує просто, розсипане по обличчю, а в медицині - мілліуми. Як і будь вугри, білі крапки виникають унаслідок закупорки сальних залоз і затримки внутрішнього секрету.

Найчастіше ця проблема зустрічається у власниць жирної та комбінованої шкіри обличчя. Такий "сніжок" під очима - це не тільки косметичний дефект. Він може повідомляти нам про збої в ендокринній системі організму або про підвищеної концентрації холестерину в крові.

Як позбутися білих точок під очима

По-перше, вони можуть утворюватися не тільки під очима. Шкіра верхньої повіки також іноді може бути схильна до появи "просянок". А по-друге, в домашніх умовах від таких вугрів не позбулися. Шкіра вік дуже тонка і чутлива, поруч знаходяться органи зору і зовсім близько головний мозок. Тому ніякої самодіяльності. Тільки клініка, досвідчений косметолог і стерильні інструменти.

Існує кілька способів позбавитися від білих точок:

  • Механічний. Полягає в банальному проколі стерильною голкою засміченого сального проходу і наступному акуратному видавлюванні білих скупчень. Запасіться терпінням і міцними нервами, тому що процедура буває болючою. Завдання косметолога - видалити "просянки" остаточно і безповоротно, в іншому випадку проблема може тільки загостритися.


    Слідів під очима не залишається.

  • Електрокоагуляція. Також проводиться в косметологічних клініках за допомогою спеціального приладу. Це набагато менш травматична процедура в порівнянні з механічним видаленням, хоча тут точно також використовується стерильна голка. Її вводять в саме серце білого вузлика і подають слабкий електричний заряд. Він буквально на очах "згортається" і тане. Протягом доби невеликі сліди опіків зникають, і ви - прекрасні!
  • Лазерне видалення. Крапочки під очима зникають як за помахом чарівної палички. Процедура позбавлена якихось неприємних відчуттів і не має жодних наслідків, крім ідеально чистою шкіри. Лазер єдиний дає гарантію від повторної появи білих вугрів. Тільки ретельно підійдіть до питання пошуку сертифікованого фахівця!

Профілактика білих точок

Якщо ви маєте намір йти до кінця в боротьбі з цим косметичним дефектом, то обов'язково пройдіть УЗД жовчного міхура і здайте аналіз крові на холестерин. А також дотримуйтесь деякі прості правила:

  • ретельно вибирайте креми для вік і косметику для очей. Будь косметолог скаже, що вам протипоказані так звані комедогенние креми. Відмовтеся від дешевих кремів і придбайте, нарешті, якісний крем для обличчя та повік;
  • робіть профілактичні маски з парафіну або на основі бадягі ;
  • Не їжте багато жирного, смаженого, а також виключіть з раціону газовану воду. Все це сприяє підвищенню рівня холестерину в крові і як наслідок - закупорювання пор і сальних проток.
  • більше гуляйте, займайтеся спортом. В організмі, якому вистачає кисню, в якому обмін речовин йде по точному розпорядком, ніколи не знайдеться місця для подібних неприємностей!