Мрієте про красиві пружних локонах, але не хочете псувати їх гарячими щипцями або термобігуді? Тоді бігуді-бумеранги - це саме те, що вам потрібно. Адже саме ці чудові пристосування допоможуть вам створити романтичний образ і зробити дуже красиві ніжні кучері на вашому волоссі, не пошкоджуючи їх.

Що таке бігуді-бумеранги

Бігуді-бумеранги - це такі яскраві циліндричні гнучкі тонкі палички, виготовлені з м'яких і легко згинаються матеріалів: поролону, фетру, силікону і металевого дроту всередині. Такі палички бувають абсолютно різного діаметру і довжини, так що ви можете вибрати найбільш відповідний варіант особисто для себе, з урахуванням довжини і структури вашого волосся і очікуваного результату.

Так, для завивки короткого волосся цілком підійдуть короткі бігуді середнього діаметра, а для довгих - відповідно, краще вибирати довгі бумеранги. Що стосується діаметру, то, ясна річ, чим тонше вони будуть, тим дрібніше кучері ви отримаєте.

Найголовніше і незаперечне достоїнство бігуді-бумерангів в тому, чтооні практично нешкідливі для волосся, оскільки не мають жорстких фіксаторів і не беруть під волосся термічному впливу, так що їх можна використовувати хоч кожен день. А завдяки своїй м'якості і легкості вони зручні у використанні навіть вночі, так що ви цілком зможете виспатися з ними, а вранці постати в чудовому новому кучерявому образі!

А тепер найголовніше: розповідаємо, як використовувати ці диво-пристосування для найкращого ефекту.

Як правильно зробити локони за допомогою бігуді-бумерангів
  • Отже, крок перший: ретельно розчісували волосся і за допомогою розпилювача з дозатором злегка зволожуємо кінці волосся для того, щоб вони краще закручувалися.
  • Тепер акуратно, починаючи з верхівки, відокремлюємо одну тоненьку прядку волосся і наносимо на неї, починаючи від середини і до самих кінчиків, якісний фіксуючий склад (пінку або мус).
  • Оброблену фіксуючим засобом пасмо накручуємо на бігуді, починаючи від самого кінчика таким чином, щоб бумеранг виявився поверх волосся .

  • Накрутивши бігуді до бажаної довжини (до коренів волосся, або зупинившись на бажаному відстані), загинаємо кінці бігуді-бумерангів всередину, таким чином, щоб вийшов "калачик".
  • Тепер проробляємо ті ж дії з іншими пасмами, розрахувавши їх кількість за кількістю ваших бігуді-бумерангів.

  • Залишаємо бігуді-бумеранги на волоссі не менше ніж на час- півтора, а краще, якщо є можливість, на всю ніч.

  • Акуратно розгинаємо кінці наших бумерангів і обережно розкручуємо завиті пасма.


    Якщо ви хочете створити пружні локони - НЕ розчісуйте утворилися завитки, а краще відразу збризніть їх лаком, щоб вони зберегли форму і злегка Упорядкуйте їх пальцями.

  • Якщо ж вам потрібні пухнасті хвилясте волосся - акуратно розчешіть їх і насолоджуйтеся результатом!

Щоб результат дійсно вас порадував, ми відкриємо вам деякі важливі секрети використання бігуді-бумерангів.

Поради щодо використання бігуді-бумерангів

Щоб користуватися ними правильно, дотримуйтесь кількох порад.

Порада перша: накручуйте бігуді тільки чисті висушені волосся. Якщо ви накрутіть мокрі або жирне волосся, то замість очікуваних кучерів отримаєте злиплі бурульки.

Порада друга: не перестарайтеся, завдаючи фіксуючий засіб, інакше отримаєте склеєні локони.

Порада третя: намагайтеся розділяти волосся на однакові пасма, щоб локони вийшли однорідними.

І, нарешті, рада четвертий: розподіляйте бігуді-бумеранги на голові відповідно з тим, яку зачіску ви хочете отримати і нехай результат вас порадує!