При вагітності жіночий організм дуже потребує вітамінів. У цей період їх потрібно застосовувати в півтора рази більше. Адже розвиток і здоров'я малюка залежить від здоров'я мами. Всі необхідні речовини плід отримує з жіночого організму. Також, жінці треба вживати вітаміни, які впливають на благополучне виношування. Однак, якщо жінці потрібно застосовувати ліки, вона відразу насторожується.

Багато жінка в момент вагітності відчувають дефіцит потрібних речовин. А це, 100% - В6, 96% - В1, 77% - фолієвої кислоти. Брак вітамінів може бути і в момент планування вагітності.

Пройшла 13 тиждень, і Ви стали на облік, і ваш лікар приписує вам Магнеліс 6 або Магне В6. У нас його приписують багатьом вагітним жінкам. У 100% випадків - за показаннями, в 90% - для профілактики.

Магне і Магнеліс В6 - це аналогические препарати, тільки перший - дорогий і імпортний, другий - дешевий і вітчизняний. Дані ліки в організмі відновлюють дефіцит вітаміну В6 і магнію. Його рекомендують застосовувати для профілактики гестозів.

Навіщо вагітній жінці потрібен вітамін В6 і магній?

Магній потрібен для нормального функціонування клітин і знаходиться у всіх тканинах організму.

 • Даний елемент є джерелом енергії.
 • Магній бере участь у пептидних з'єднаннях і синтезировании білкових молекул.
 • Бере участь у скороченні м'язів, в передачі нервових імпульсів, в реакції обміну речовин.
 • Надає антиагрегантну, антиаритмічну, і спазмолітичну дію.
 • Через брак магнію у жінки можуть спостерігатися такі неприємні відчуття і моменти: знижена пам'ять, передменструальний синдром, запори, серцева аритмія, спазми, м'язові судоми, мігрені, остеопороз, хронічна втома, безсоння.
 • Вітамін В6 бере участь у важливих процесах метаболізму . А також він регулює в нервовій системі обмінні процеси.
 • Вітамін В6 допомагає магнію добре засвоюватися в організмі.
 • Він, клітинам допомагає ефективно всмоктувати глюкозу.
 • Вітамін В6 і магній підвищує стійкість до великих розумовим та фізичним навантаженням, стресу.
 • За допомогою вітамін В6 сприятливо протікає вагітність.
 • Також він корисно впливає на нервову систему.

В організмі нестача магнію може бути при збільшенні потреби магнії (при застосуванні діуретиків, вагітності, стресі, розумової та фізичної навантаження) і при порушенні режиму харчування.

Чому потрібно застосовувати Магне В6?

Даний вітамін дуже потрібний при вагітності.


Однак це ліки, і це лякає багатьох майбутніх мам. В інструкції до препарату вказано, що його можна вживати за призначенням лікаря. А в момент лактації його заборонено застосовувати, адже він проникає у грудне молоко.

Взагалі до дванадцятого тижня вагітності не рекомендується приймати ніяких вітамінів . А ось Магне В6 можна застосовувати з п'ятого тижня . Однак треба це робити?

Багато жінок завжди слухаються свого лікаря і виконують його рекомендації. А деякі аналізують ситуацію, дізнаються всі аргументи, і тільки тоді роблять свої висновки. Якщо у жінки гарне самопочуття, то вона від нього може відмовитися. Даний препарат має тільки один побічний ефект - знижує засвоюваність заліза. Через це у жінки може бути низький гемоглобін.

Кожна жінка самостійно приймає рішення і кожна готова ризикувати. Тому добре все зважте. А якщо будете приймати Магнеліс, то уважно спостерігайте за своїм станом. Якщо немає побічних ефектів, то можете приймати ліки. Але, перед цим проконсультуйтеся зі своїм лікарем.

Будьте здорові! Бажаємо успіху!