Рішення вдатися до процедури з нарощування волосся буде правильним, бо в результаті красою і густотою придбаної таким чином шевелюри будуть захоплюватися всі навколишні. А адже саме про це багато і мріють. Так чому б не спровокувати зайвий привід для отримання компліментів, дарующих відчуття власної неперевершеності, та й просто для підняття гарного настрою? У цій справі "овчинка" як раз таки "варта вичинки".

Слід знати те, що волосся, що використовуються в процесі нарощування, перш ніж стати придатними до "вживання", проходять тривалу складну обробку . Волосся вищої якості мають вирівняну кутикулу, що дуже важливо, бо в іншому разі не відновлена належним чином кутикула може призвести до сплутування волосся. Дешевші волосся досить часто поміщаються в кислотну середу, що провокує повне руйнування кутикули.

В залежності від способу технологічної обробки волосся їх підрозділяють на два типи:

 • double drawn (подвійна обробка) - все волосся однакові по довжині зверху донизу;
 • single drawn (одиночна обробка) - кінчики волосся тонко профільовані.

В залежності від походження нарощувані волосся поділяють на три основних типи:

 1. Слов'янські - до цього типу ставляться дуже якісні, натуральне волосся українського, білоруського та російського походження. Дані волосся визнаються (причому абсолютно заслужено) найкращими у світі. Причиною тому - їх природний здоровий зовнішній вигляд і фізична будова волосся. Такі властивості дозволяють не піддавати їх хімічній обробці, волосся всього-на-всього промивають і кілька разів вичісують.
  З іншого боку слов'янські волосся являють собою і найрідкісніший вид. Відбувається це завдяки тому, що в сучасних умовах досить-таки важко відшукати природні волосся, жодного разу не піддавалися хімічним завивками і фарбування. Волосся слов'янського типу мають дуже м'яку структуру, на дотик вони досить шовковисте і гладкі. Бувають як в обробці double drawn і single drawn, так і взагалі без обробки, пропонуються в зрізку і на кератинових капсулах. Слов'янські волосся чудово піддаються фарбуванню, тонуванню, мелірування, здатні зберігати укладання і завивку тривалий період часу.
 2. Європейські - найбільш поширений у застосуванні тип волосся.


  Найчастіше використовуються волосся виробництва Іспанії та Італії. Пояснюється це тим, що тільки в цих країнах збереглася гарна база для збору натуральних здорового волосся. Крім того, саме в Італії зародилася ідея Euro.So.Cap. - Прикріплення додаткових пасом на кератиновой основі для додання волоссю пишності і візуального їх штучного подовження.
  Кольорову гаму складають, як правило, відтінки від темно-русявого до чорного, бувають і світло-русяве волосся з рудуватим відтінком. Відрізняються волосся європейського типу досить-таки жорсткою структурою, бувають хвилястими і прямими, пропонуються на капсулах і на "трессах" (прядки, які кріпляться до волосся за допомогою маленьких міцних затискачів). Проте європейські волосся не обов'язково відбуваються з Європи. До цієї групи відносять ще й індійські та латиноамериканські волосся, оскільки вони досить-таки схожі за своєю структурою, точно так само тонкі і мають овальний перетин. Індійські волосся відрізняються дуже високою якістю. Правильна обробка таких пасом - складний багатоетапний процес - робить їх одними з кращих волосся, доступних для процедури нарощування.

 3. Азіатські - даний тип волосся в основному поставляється з Пакистану, Китаю і Кореї. Враховуючи той факт, що населення цих країн займає досить велику частину земної кулі, не дивно, що таке волосся є найпоширенішими у світі. Основний колір пасом - чорний, тому вони підходять далеко не всім дівчатам зі слов'янським або європейським типом природних волосся. Бувають, правда, і винятки - піддаючись сильної хімічної та термічній обробці, такі пасма стають світлішими.
  Як правило, волосся такого типу занадто низької якості, що робить їх найдешевшими з існуючих пасом для нарощування. Їх зовнішній вигляд - дуже красиві, блискучі і, здавалося б, абсолютно не викликають проблем - часто оманливий. Однак усвідомити це можна тільки після миття волосся - вони практично завжди сплутуються, стають схожими на клоччя і важко піддаються укладанню. Крім того вони дуже погано піддаються фарбуванню, в підсумку практично безрезультатно. Випускаються волосся азіатського типу як правило на "трессах".