Апаратний манікюр є салонної процедурою, але роблять його і в домашніх умовах. Для цього необхідний набір спеціальних інструментів. Такий манікюр нескладно навчитися робити самому, маючи завжди красиві і доглянуті руки.
Професійний і домашній манікюр відрізняються насадками в наборі. Для домашнього манікюру зазвичай береться більш низька швидкість обертання для безпеки. Набір складається з машинки для манікюру та спеціальних насадок.
Для початку потрібно з нігтів видалити старий лак. Важливо знати, що апаратний манікюр робиться виключно на сухих руках. Апарат тримають так само, як, наприклад, тримають ручку або олівець, рухаючи від центру нігтя до краю, не затримуючись на місці. Процедуру роблять з перервою для відпочинку нігтів.
Що б видалити кутикулу, потрібно попередньо розм'якшити її спеціальним маслом і відсунути апельсиновою паличкою. Для видалення сухої шкіри з бічної частини пальця використовуйте насадку з абразивом середнього ступеня.


При спилювання кутикули використовується куляста насадка.
Що стосується нігтьової пластини, то її потрібно шліфувати і полірувати спеціальними насадками, вони повинні бути в наборі. Торкання нігтя має бути дуже обережним, тому що дуже легко Ви можете пошкодити нігтьову пластину. Після того, як Ви зробили манікюр, необхідно нанести живильний крем для нігтів і рук, а так само можна зробити легкий масаж рук.
Якщо Ви робите апаратний манікюр самі, дотримуйтеся деяких правил.
1.Травмірованние нігті і запалена шкіра не обробляються ні в якому разі.
2. Режим насадок потрібно виставити на повільне обертання.
3.У уникнути травми нігтьової пластини не притискайте насадку занадто сильно.
4.Ви повинні бути дуже акуратними і уважними.
Апаратний манікюр є гігієнічною процедурою, завдяки якій Ваші нігті стануть міцнішими, будуть менше розшаровуватися і ламатися.