Несумісність продуктів харчування і часті розлади, кишкові кольки, застій їжі в шлунку - все це часті явища, якими страждає більшість з нас. Але змусити працювати шлунково-кишковий тракт, як по годинах, і при цьому ще не набирати зайву вагу зовсім нескладно.

Таку можливість дає роздільне харчування.

Всі компоненти продуктів харчування, незважаючи на їх різноманітність, дієтологи умовно ділять на три групи: білки, вуглеводи, жири. Можна виділити ще харчові волокна (клітковина), вітаміни і мікроелементи. Але в роздільному харчуванні враховують в основному перші три групи. Якщо жири легко поєднуються з будь-якими видами продуктів, то решта практично несумісні. Більш того, всі вони принципово по-різному перетравлюються нашим організмом. Так, в розщеплення вуглеводів задіяні луги, білків - кислоти, а ось рослинну їжу одночасно перетравлюють і луги, і кислоти, що входять до складу нашого шлункового соку і кишкових ферментів.

Саме тому роздільне харчування передбачає чітке розмежування несумісних продуктів - і під час одного прийому їжі важливо вживати виключно ті продукти, які відносяться до однієї з чотирьох груп. При цьому часовий інтервал між прийомами їжі повинен становити не менше 2 годин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блог вегетаріанця - перші кроки

Головні переваги роздільного харчування:
1. Вживаючи одночасно лише сумісні продукти харчування, ми полегшуємо весь травний процес, скорочуємо його за часом, знижуємо навантаження на багато органів і системи. Вже через 2 години їжа буде повністю перетравлена і виведена з організму. Як результат - немає застоїв їжі і весь процес травлення чітко налагоджений.

2. При роздільному харчуванні не тільки не можна поправитися, але і, навпаки, можна скинути зайві кілограми. Адже не дарма роздільне харчування вважається також одним з найбезпечніших видів дієти.

3. На роздільне харчування можна перейти тимчасово з метою ефективної чистки організму і нормалізації процесу травлення.


Також роздільне харчування може призначатися як лікувальна дієта при гострих формах різних захворювань органів травлення, в основному - при проблемах з печінкою і підшлунковою залозою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТЕСТ. Яка дієта вам підходить?

4. Нерідко при порушенні правильного процесу ферментації може спостерігатися постійний неприємний запах з рота, який тільки підсилює дисбактеріоз, патологічние зміни в мікрофлорі кишечника. Ефективно вирішити всі ці проблеми допомагає роздільне харчування.

5. Як тільки за допомогою роздільного харчування ви змусите працювати шлунково-кишковий тракт строго за графіком, це автоматично відновить нормальне і злагоджене функціонування інших органів і систем в організмі. Лікарі відзначають, що при роздільному харчуванні багато хронічні захворювання переходять у легку форму і не дають про себе знати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 50 дієтичних продуктів, що містять менше 100 калорій

Думка фахівців про роздільне харчування:
З точки зору фізіології білки, жири і вуглеводи перетравлюються в різних відділах шлунково-кишкового тракту і тому істотно заважати один одному не можуть. Однак у різних продуктів - різний час перетравлювання і, значить - різний час настання насичення. Тому за святковим столом, де "багато всього" легко переїсти. А це шкідливо і для фігури і для здоров'я. Роздільне харчування дозволяє усунути проблему переїдання, оскільки дає можливість припинити їсти вчасно.

Крім цього - роздільне харчування передбачає велике споживання фруктів і овочів, що теж корисно і для здоров'я і для фігури. А ще роздільне харчування - це дробове харчування - часто і потроху. А саме таке харчування найкраще допомагає справлятися з нападами голоду і при цьому не поправлятися і навіть худнути.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 4 види яблучних дієт