Тим, що в сучасному світі велика частина жінок вдається до нарощування вій, вже нікого не здивуєш. Дана процедура стала справжньою знахідкою і просто порятунком для тих, кого природа в деякому роді "злегка обділила" їх наявністю. І адже дійсно нарощування густих і пухнастих вій здатне перетворити жіночий вигляд, надати йому неповторний шарм і чарівність.

Існує декілька технологій з нарощування вій. Однією з найбільш популярних і затребуваних останнім часом є така техніка нарощування, як 3D-Lashes, винайдена і запатентована американською компанією "3D Beauty International". Що ж виділяє дану технологію і чим завоювала вона таку популярність?

По-перше, якісні характеристики вій "3D-Lashes" суттєво відрізняються від звичайних штучних вій. Вони виготовляються із спеціальних синтетичних ниток, завдяки чому виглядають абсолютно ідентичними натуральним людським віям. Крім того, вони дуже легкі, не заподіюють очам дискомфортного стану і не провокують випадання натуральних вій. Їх гнучкість і красивий природний вигин настільки реалістичні, що не викликають ніякої підозри. Часом буває досить-таки складно визначити їх штучне походження. І жінкам це не може не подобатися, бо вони з гордістю можуть заявляти: "Що ви? Звичайно ж, у мене все натуральне!"

По-друге, спеціальний клей, який використовується при проведенні процедури нарощування , відрізняється високою якістю. Він не має запаху, що зводить до мінімуму ризик виникнення алергічних реакцій. Його легка текстура дозволяє максимально міцно і в той же час м'яко з'єднати штучні вії з натуральними. При висиханні він не твердне, що не дає утяжеляется ефекту і не травмує область століття. Таким чином вдається уникнути ламкості і передчасного випадіння вій.

По-третє, нарощування вій за такою технологією дає дійсно стійкий, досить тривалий за часом результат (близько двох місяців). Особливо, якщо врахувати ту обставину, що середня тривалість "життя" натуральних вій становить 80-100 днів.


Однак у міру відростання і випадання природних вій разом з ними будуть "йти" і нарощені. Тому фахівцями рекомендовано проводити їх коригування через 3-4 тижні.

Безсумнівним плюсом є і те, що можна повністю відмовитися від використання туші для вій, бо й без неї вони будуть виглядати виразними і об'ємними. Додатковий комфорт додає те, що вії "3D-Lashes" стійкі до впливу води і сонячного світла, сліз і поту. Таким чином, можна спокійно приймати душ, плавати, спати, плакати (якщо виникає необхідність), терти очі, абсолютно не боячись при цьому того, що можна пошкодити нарощені вії.

Процедура нарощування "3D- Lashes "вій виглядає наступним чином:

  1. здійснюється підбір бажаної довжини вій та їх кількості;
  2. натуральні вії очищаються від туші і обезжирюються спеціальним лосьйоном;
  3. окремо до кожної натуральної вії приклеюється штучна (при цьому клей наноситься не на шкіру, а безпосередньо на вію - приблизно на 1-2 мм від її заснування);
  4. після висихання вії обробляються спеціальним закріплює засобом.

Варто пам'ятати про те, що дана процедура має свої протипоказання. Не рекомендується вдаватися до неї людям, схильним до підвищеної сльозоточивості, чутливості очей, а також за наявності такого захворювання, як блефарит (хвороба очей, що супроводжується запальними процесами у країв повік).

Крім того, в процесі "носіння" нарощених вій фахівці радять дотримуватися наступних рекомендацій:

  • як перед проведенням процедури, так і після неї не завивати вії за допомогою різних щипців;
  • не можна дуже сильно терти вії;
  • протягом двох годин після проведення процедури уникати контакту вій з водою;
  • не можна користуватися тушшю з водостійким ефектом;
  • виключити можливість потрапляння на вії рідини для зняття макіяжу;
  • протягом двох днів після процедури забороняється застосовувати парові ванни для обличчя, і відвідувати сауну.