Сучасну кухню вже давно не можна уявити без безлічі агрегатів і аксесуарів, що спрощують життя господинь. Це й не дивно, адже здебільшого тепер жінки не проводять цілі дні вдома, займаючись домашніми справами, а працюють нарівні з чоловіками, а іноді навіть обходячи їх у справі забезпечення сім'ї. Саме тому таку велику кількість уваги приділяється сьогодні вибору оптимальної по функціоналу і незаперечній за якістю побутової техніки. Зокрема йдеться про техніку для швидкого і простого приготування смачної і здорової їжі. Такий, як, наприклад, багатофункціональна електрична м'ясорубка.

Це пристрій в лічені секунди здатне перемолоти досить значні обсяги м'яса або інших харчових продуктів в легкотравний фарш для приготування ваших улюблених котлет, тефтелей, м'ясних запіканок, рулетів , пирогів або макаронів по-флотськи. Завдяки величезній кількості спеціальних насадок і пристосувань сучасна електрична м'ясорубка здатна не тільки перемелювати м'ясо у фарш, а й натирати, ніби на тертці, різні овочі і фрукти, порізати кубиками або соломкою будь-який потрібний продукт або вичавити свіжий корисний сік хоч з апельсина, хоч з картоплі.

Багато хто думає, що з подібними функціями краще впорається спеціально створений для цього універсальний кухонний комбайн, проте часто такій техніці не вистачає елементарної потужності зважаючи індивідуальних нюансів конструкції.

У даній статті ми розглянемо всі моменти, які необхідно брати до уваги, щоб правильно вибрати м'ясорубку, а також розглянемо, які підводні камені можуть чекати вас при її експлуатації, і як їх уникнути.

Основні характеристики електром'ясорубки

Перший параметр, на який необхідно подивитися, коли ви починаєте вибирати собі електричну м'ясорубку в інтернеті або звичайному магазині техніки, це її потужність. Потужність - це саме те, що вигідним чином відрізняє м'ясорубку від простого кухонного комбайна. У продажу зустрічаються і малопотужні агрегати, чия потужність не перевищує 200-400 Вт, проте вам слід розуміти, що найоптимальнішою цифрою для позначення потужності цього пристрою буде цифра в 1000 Вт Принцип тут такий: чим більше потужність м'ясорубки, тим швидше вона переробить певну кількість м'яса. Наприклад, для м'ясорубки потужністю 1000 Вт є нормальним прокрутити за одну хвилину від 800 до 1300 грамів м'яса.

Хотілося б відзначити в цьому відношенні невеликий нюанс: ви могли помітити, що деякі з пропонованих електричних м'ясорубок при вельми відрізняється потужності заявляють про практично однакових навантаженнях. Припустимо, дві моделі заявляють, що здатні переробити 2 кілограми м'яса в хвилину, але при цьому перша з них має потужність 1600 Вт, а друга всього 800. Безумовно, при інших рівних перша має куди більший потенціал, особливо якщо мова йде про великі шматках м'яса , жилавих тканинах або трохи підмороженому продукті. Однак друга може і не поступатися їй у швидкості, просто в цьому випадку м'ясо повинно бути нарізано трохи дрібніше і подаватися трохи скромнішими порціями. Інакше кажучи, відмінність цих агрегатів буде очевидним тільки на максимальному піку навантаження, який зустрічається нечасто. При стандартному ж використанні різниця буде фактично знівельована.

Наступним пунктом ми хотіли б розглянути матеріал, з якого виготовлена м'ясорубка. Багато абсолютно марно побоюються пластика, тоді як давно доведено, що харчові пластмаси не несуть шкоди організму і навколишньому середовищу, тому їх використання допустимо для контакту з харчовими продуктами. Крім того, міцність окремих видів пластиків робить їх цілком придатними для побутових приладів, тому якщо корпус вашої м'ясорубки буде виконаний з відповідного нагоди пластика, то в цьому немає нічого страшного. Інша справа, коли мова заходить про внутрішнє наповнення приладу - тут основні деталі, такі як шнеки, ножі або грати, повинні бути виконані з якісного металу, оскільки саме вони несуть основні обсяги навантажень при експлуатації.

Трохи про термінологію устрою електричних м'ясорубок:

  • Шнек - це базова деталь, що представляє собою спіраль, на якій закріплюються ножі та насадки для подрібнення продуктів при переробці м'яса. Вона за рахунок своєї форми просуває шматки від вхідної горловини до обертових ножів і далі до виходу. Деякі види м'ясорубок мають в комплектації відразу два види шнеків - металевий і пластиковий. Перший призначений для переробки м'яса, риби та інших продуктів підвищеної щільності. Пластиковий ж шнек зазвичай використовується для роботи з ягодами, фруктами і овочами, які надають куди менше навантаження на механізми пристрою. До речі, саме від шнеків найчастіше виходить максимальна небезпека при необережної експлуатації приладу. Тому при покупці і огляді обов'язково перевірте, дістають ваші пальці до гвинтів шнека, якщо ви засунете їх в горловину подачі продуктів - вони не повинні до них дотягуватися.
  • Ножі, нарівні зі шнеками, є основоположними деталями м'ясорубок.


    Ножі повинні бути хорошої якості, досить зручною форми, щоб їх можна було самостійно наточити. Сучасні електром'ясорубки часто комплектуються ножами з самозагострювальних металу або просто не вимагає заточування сталі - це дуже зручно.

  • Решітка електричної м'ясорубки - це металевий диск, в якому опрацьовані отвори для виходу подрібнених продуктів. Зазвичай прилади комплектуються декількома решітками з отворами, які відрізняються за діаметром, щоб можна було отримувати фарш або пюре з овочів або фруктів різної консистенції.

Додаткові опції електром'ясорубки

Зрозуміло, сучасні виробники побутової техніки не можуть обійтися простим виробництвом елементарних систем подрібнення продуктів і щосили конкурують один з одним шляхом приєднання до своїх агрегатам різноманітних додаткових опцій для залучення клієнтів і зручності експлуатації. Розглянемо найпопулярніші варіанти доповнень до м'ясорубок.

Реверс . Це реверсивне (зворотне) обертання шнека, яке просуває продукт не до виходу, а назад до входу в горловину. Це буває необхідно, коли в м'ясі попалася жила або в горловину випадково потрапив сторонній предмет. Реверс вкрай зручний в цьому випадку, так як при його відсутності прилад доведеться розбирати, щоб видалити зайве вручну.

Захист мотора. Мета цієї опції - захистити мотор агрегату від перегрівання та перевантаження. Найчастіше використовується або електричний запобіжник (переривник ланцюга) або втулка-запобіжник з пластмаси (механічний блок) на самому шнеку. Останнім часом у виробництво запускаються моделі з теплоелементом. Цей захисний елемент спрацьовує, якщо температура двигуна перевищує допустимі значення, і відключає його. Зустрічаються так само схожі запобіжники, виконані зі скла.

Лоток (трей або платформа). Це допоміжний елемент, полегшує і прискорює подачу продуктів в горловину м'ясорубки. Зазвичай це плоска прямокутна "тарілка" з отвором у районі з'єднання з горловиною, виконана з пластика, рідше з металу. Вона дозволяє уникнути промахів при зануренні продуктів в горловину м'ясорубки, а також охороняє поверхні кухні від соку, який часто випливає зі свіжого або розмороженого м'яса, фруктів або ягід. Принципової різниці між використанням пластмасового або металевого лотка немає, однак при поганій якості пластика він ризикує досить скоро покритися подряпинами і потертостями, в яких будуть накопичуватися частинки їжі, до того ж це виглядає не особливо естетично. З іншого боку, металевий лоток досить важкий, тому право вибору залишається за вами.

Штовхач . Це довгастий пластиковий предмет, який дозволяє проштовхувати продукти в горловину приладу без допомоги рук. Це одночасно зручно і безпечно, до того ж штовхач зараз додається майже до всіх моделей м'ясорубок.

Кеббе або куббе. Це нестандартна насадка, яка не так давно почала з'являтися в комплектації приладів. Вона дозволяє виробляти з продуктів порожнисті трубочки для фарширування.

Насадка для ковбасок . Ця насадка до м'ясорубці допомагає в домашніх умовах з використанням натуральної або штучної оболонки виробляти власні ковбаски, сосиски або купати. Оболонка кріпиться до насадки і в неї з м'ясорубки надходить нарізану фарш, що дозволяє уникнути заштовхування його руками.

шинкування, терки і овочерізки. Це насадки з різноманітними отворами, виконані у вигляді циліндрів , які допомагають отримати на виході стружку або пластинки різних розмірів.

Також сьогодні багато електричні м'ясорубки комплектуються насадками для виготовлення печива і макаронних виробів, а також соковижималками для цитрусових.

Вибір електричної м'ясорубки

Якщо ви чітко обрали для себе, які саме опції, потужність і матеріали є для вас вирішальними у виборі електричної м'ясорубки, можете вирушати в магазин, щоб побачити це все на власні очі.

Коли ви знайшли на полиці модель м'ясорубки, оптимально відповідну вашим вимогам по комплектації і технічним характеристикам, в першу чергу зверніть увагу на її упаковку. Чим компактніше прилад і вмістилище його насадок, тим простіше буде розмістити його на столі або в шафі (навіть якщо зараз ваша кухня не вельми заповнена, з часом це напевно зміниться).

Далі перевірте довжину шнура: чи вистачить його, щоб підключити прилад, що стоїть на робочому столі, до розетки?

Переконайтеся, що прилад просто стоїть на поверхні. Не забувайте, що при роботі він досить відчутно вібрує і може зміщуватися в бік.

Зверніть увагу на висоту вихідного отвору, чи поміститься туди ваша посуд? Якщо отвір знаходиться досить низько, має сенс відразу вибрати відповідну ємність в магазині.

Ну і, зрозуміло, протестуйте прилад. М'ясорубки працюють досить шумно, що не повинно вас лякати. Однак якщо шум нерівномірний або супроводжується сторонніми звуками - краще відмовтеся від покупки.