У житті сучасної жінки, яка бажає виглядати завжди на "відмінно", існує маса правил, обов'язків і засобів, що дозволяють їй домагатися намічених цілей . Адже якою б побитої була фраза про те, що "краса вимагає жертв", без дотримання цих принципів обійтися не можна.

І якщо походи у фітнес-клуби можуть стати для жінки дорогим задоволенням, на допомогу їй прийдуть так звані альтернативні методи. Наприклад, енергійні піші прогулянки або катання на велосипеді.

Заняття з велосипедом - навантаження вельми ефективна, що допомагає жінці залишатися в прекрасній фізичній формі. Як стверджують фахівці Гарвардського університету, навіть п'ять хвилин в день, витрачені на їзду на велосипеді, сприяють помітному поліпшенню контурів жіночого тіла.

За словами одного з авторів дослідження, дружба з велосипедом приносить безсумнівну користь представницям прекрасної статі. Ті жінки, чия вага знаходиться в межах норми, здійснюючи велосипедні прогулянки сприяють підтримці своєї фізичної форми.


А найефективніший результат таке навантаження приносить повним жінкам, які перебувають в средневозрастной категорії. Фахівці вважають, що якщо такі жінки будуть кататися на велосипеді 2-3 години на тиждень, то їх "шанси" на подальший набір ваги знизяться рівно вполовину.

Таким чином виходить, що чим більше жінка робить велосипедні прогулянки, тим менше стає загроза набору надлишкової ваги. Однак, якщо шанувальниці велосипедної їзди по яких-небудь причин припиняють заняття або ж починають приділяти їм мінімальний час, то такі зміни відразу ж позначаються на їх фігурі.

Саме через тих неоціненних "якостей", які дарує жіночому організму велосипедна їзда, фахівці рекомендують додати цей вид навантаження у свій "раціон" всім жінкам середнього віку, і в першу чергу тим, хто має проблеми із зайвою вагою. Точно таким же невід'ємним "атрибутом" здорового способу життя повинні стати і піші прогулянки.