Вам знадобиться

 • Вода, дренаж
 • азотних добрив
 • Неглибока і широка ємність
 • Субстрат
 • Грунт для кімнатних рослин

Інструкція
 • .1

  Декоративний бамбук легко сплутати з драценою. Вони мають спільне походження. Відповідно, догляд за ними - однаковий. Однак, бамбук більш примхливий. Щоб виростити бамбук в домашніх умовах, необхідно дотримуватися деяких правил при догляді за екзотичним рослиною. У приміщенні прекрасно росте тропічний бамбук. Якщо рослина привезено з помірної зони, то акліматизуватися бамбуку в замкнутому приміщенні буде набагато складніше. Особливо в зимовий період, коли в кімнатах дуже сухо і жарко. Саме тому варто дізнатися у продавця місце походження бамбука. Полив і добриво.

 • .2

  Отже, як виростити бамбук вдома? Особливе значення необхідно приділити поливу рослини. Адже бамбук, як і тропічні злаки, любить вологу. Однак не варто сильно зволожувати бамбук, так як його корені можуть почати гнити. Щоб вода не застоювалася в горщику, слід влаштувати якісний дренаж на дні. Якщо листя рослини закручуються, то йому не вистачає вологи.


  Якщо листя пожовкло, то вологи занадто багато. У певні періоди рослині потрібно певну кількість води. Наприклад, в зимовий час, коли фотосинтез сповільнюється, бамбуку необхідно мінімальна кількість води, а влітку, навпаки, вологи потрібно набагато більше, так як в цей період бамбук починає інтенсивно рости.

 • .3

  Для підгодівлі бамбука краще використовувати азотні добрива. Підгодовувати рослини в період швидкого зростання можна один раз на два тижні. Бамбук має мочковатую кореневу систему. Зазвичай вона розташовується в поверхневому шарі землі. Саме тому бамбук будинку слід висаджувати в неглибоку і широку ємність. Бамбук не потрібно часто пересаджувати. Щоб рослина не витягалося, можна обрізати коріння на 1/3 і посадити назад, підсипавши трохи свіжого субстрату. У бамбука немає особливих вимог до грунту. Бамбук розмножується колінцями. У стовщеннях можуть розвиватися коріння. Держак слід поставити потовщенням у воду, яку необхідно міняти регулярно. Коли з'являться корінці, рослину можна посадити в грунт.