Вам знадобиться

 • Трохи часу
 • Трохи терпіння
 • Бажання поліпшити зір

Інструкція
 • .1

  Відновити або, принаймні, поліпшити зір за тиждень в домашніх умовах можна за допомогою спеціальних вправ для очей. Комплекс гімнастики і масажу для очей допоможе відновити кровообіг і поліпшити якість зору. Перша вправа включає в себе комплекс руху очей.

 • .2

  Подивіться вгору, потім вниз. Рухи повільні, неквапливі. Повторіть три раза.Посмотріте наліво, потім направо. Так само повільно. Повторіть три раза.Посмотріте по діагоналі з верхнього кута правого ока в нижній кут лівого ока. Всі вправи виконуються повільно, по три рази. Повертайте очима проти годинникової стрілки, потім за годинниковою стрілкою. Ці та наступні вправи підкажуть вам, як швидко відновити зір.

 • .3

  Тепер починаючи з правого кута, повторіть очима рух змії. Ця вправа робиться один раз. Вправа, яке ви зробите зараз, називається пальминг. Сядьте зручно в крісло або ляжте на ліжко. Накладіть долоні пальцями одну на іншу і закрийте руками очі. Долоні повинні щільно прилягати до обличчя, не дозволяючи проходити світла, але в теж час не повинні торкатися очей.


  Посидьте так 5 хвилин. Обов'язково розслабтеся. Після розслаблення приступаємо до подальших вправ.

 • .4

  Піднесіть до носа палець, ви повинні його чітко бачити, тепер повільно віддаляйте його, не зводячи з нього погляду. Продовжуйте протягом двох хвилин. Знову піднесіть до носа палець. Дивіться поперемінно на палець потім на віддалений предмет. Продовжуйте протягом двох хвилин.

 • .5

  Тепер подивіться на предмет, який погано бачите і просто поморгайте. Моргайте легко, без напруги. Як відновити зір за тиждень за допомогою народної медицини. Найголовніше - це, звичайно ж, сік чорниці. Закопуйте вранці в очі розчин з чорниці. Пропорції соку і води - один до двох.

 • .6

  Добре покращують зір цитрусові. Їжте побільше апельсинів. Допомагає також звичайна петрушка. Для цього потрібно приготувати настій - на склянку води 1 столова ложка листя петрушки. Приймати перед їдою по півсклянки двічі на день. Сироватка з натурального козячого молока - хороший засіб при ослабленому зорі. Змішайте сироватку з кип'яченою водою в рівних пропорціях. Закапайте по 2 краплі в кожне око. Тепер покладіть на очі темну пов'язку і лежите в спокої протягом години.