Вам знадобиться

 • Тренажер
 • Порошок імбиру
 • Терпіння

Інструкція
 • .1

  Говорячи про тренування вестибулярного апарату, потрібно мати на увазі, що такі симптоми, як "заколисування" в транспорті, запаморочення і нудота - це лише наслідок якихось неполадок всередині організму. І таким чином, він нам дає це зрозуміти. А значить і підхід до вирішення проблеми повинен бути комплексним. Для відновлення роботи вестибулярного апарату дуже важлива фізичне тренування у вигляді комплексу вправ. Тривалість їх в середньому 15-20 хв.

 • .2

  З часом, навантаження повинна збільшуватися і через пару місяців тренувань, неприємні симптоми зникнуть. Найпростіші вправи, які не потребують спеціальних пристосувань - це повороти голови вліво - вправо і нахили вниз - вгору, нахили від одного плеча до іншого і кругові рухи. Більш витривалим можна робити перекиди через голову, підтягування, також пасивні похитування в кріслі - гойдалці, на гойдалках. Кількість разів - по самопочуттю.

 • .3

  Є ще кілька методів, як поліпшити вестибулярний апарат. Це регулярні фізичні навантаження: такі як біг, шейпінг, аеробіка, волейбол, футбол. Під час таких тренувань вестибулярний апарат поступово адаптується до навантажень і його чутливість знижується. Якщо зовсім немає можливості зайнятися спортом, то можна робити таку вправу: схрестити ноги і притиснути їх щільно одну до іншої.


  Напружити м'язи живота, стегон і сідниць на 7-9 секунд. Потім розслабити. Вправу потрібно повторювати 15 хв. Воно допомагає прибрати запаморочення і нудоту.

 • .4

  Всі активні вправи краще робити на напівголодний шлунок. Інакше, ситний обід може посилити неприємні відчуття. Дуже добре допомагає знімати симптоми порошок з імбиру. Вчені довели, що його дія ефективні медикаментозних засобів. Для того, що б повернути рівновагу, потрібно всього один грам такого порошку. Можна їсти імбирне печиво.

 • .5

  Тепер ви знаєте, як укріпити вестибулярний апарат. В принципі, можна обійтися і без прийому якихось коштів. Дуже важливий внутрішній настрій, з яким ви відправляєтеся в дорогу. Тобто перед поїздкою потрібно налаштуватися на позитивні емоції, згадати щось хороше, помріяти. Таким чином, аутотренінг допоможе позбутися неприємного очікування нудоти.

 • .6

  З медикаментів можна використовувати препарати знижує чутливість вестибулярного апарату, наприклад, "Аерон" або його аналоги. Однак враховуйте, що поступово організм звикає до ліків. Тому найкраще, що може позбавити від синдрому "заколисування" це спорт, який не тільки позбавить вас від неприємних відчуттів, але і зміцнить організм в цілому.