Ми всі вже настільки начитані, що знаємо, що потрібно робити, щоб схуднути і стати стрункішою. Правильно харчуватися, більше фізичного навантаження і т.д.

Якби все було так просто. Тепер треба ще навчитися, що робити не можна! Читайте уважно. Зараз ми перерахуємо 5 найпопулярніших причин, через які люди не можуть скинути вагу.

1. Відмовки.
Нуууууууу . Справа в тоооом, що я не змогла сьогодні зайнятися вправами - у мене боліла ногаааа. А потім почався доооождь, і тому я не вийшла на мою звичайну пробіжку. І як я могла приготувати собі цю корисну їжу, якщо мені треба було відвезти дітей на гурток з танців ?!
Припиніть нити. Всі ми знаємо, що знайти відмазку легше легкого. Якби це було так складно, ніхто б цим способом не користувався. Подумайте самі. Люди, що дотримуються здорового способу життя, нічим від нас не відрізняються - у них такі ж турботи, така ж брак часу, і абсолютно такі ж діти. Тому припиніть шукати відмовки і почніть займатися.

2. Самокатування.
Якщо ви вважаєте, що правильний варіант підбадьорюючий бесіди - це коли кажеш собі, що ти невдаха, ледар і ніколи не скинеш вагу . Ну тоді варто сказати, що це взагалі ніяке не підбадьорення. Стежити треба не тільки за тілом, а й за головою.

3. Скарги.
Скарги вголос - це вимога до інших розділити з вами весь цей негатив.


Скарги про себе - це вимога до себе перейнятися всім цим негативом. У будь-якому випадку це не приносить користь нікому. Так, вправи іноді вимотують. Так, іноді вам зовсім не хочеться нічим таким займатися. Але постарайтеся пам'ятати, що скарги не спалюють жодної калорії.

4. Відстрочка.
Якщо ви вже усвідомили, що скарги не спалюють калорії, то повірте нам і в тому, що зволікання теж не йде на користь. Ті з нас, хто намагається переконати себе, що завтра день для початку дієти куди сприятливіші сьогоднішнього, вранці прокидаються всі з таким же рідним ні на сантиметр не зменшиться животиком. Живіть тут і зараз!

ІНТЕРВ'Ю: "Зважені та щасливі-2" - поради з харчування і тренувань від Ігоря Обухівського

5. Вибір легких шляхів.
Себе треба пересилювати, щоб досягати цілей. Якщо ваше розуміння "роботи над собою" - це раз на тиждень зайти на 20 хвилин в тренажерний зал і походити між тренажерів, або пройти пішки 15 хвилин дорогу від магазину до будинку, тоді вам не варто очікувати швидких і вражаючих результатів. Для цього потрібні певні зусилля.

Ось і все. Ось ці п'ять перешкод на шляху до здорового і красивого тіла. Дерзайте, міняйтеся, намагайтеся і результати не змусять вас чекати.