В черговий раз, встаючи на ваги, і спостерігаючи, як стрілка зрадницьки показує зайві кілограми, ми обіцяємо почати бігати з понеділка, купити абонемент у басейн або тренажерний зал, або сісти на дієту.

З останнім варіантом проблем, можливо, навіть більше , ніж з іншими. Належить складний вибір - варіантів безліч. І, найголовніше, яка дієта не принесе шкоди здоров'ю?

Хороший вибір - яблучна дієта. Яблука не тільки смачні і досить дешеві в нашій місцевості, вони містять корисні речовини. Таким чином, ви отримуєте не тільки струнку фігуру, але й нормалізуете обмін речовин.

Пам'ятайте, що у яблучної дієти є одне протипоказання: будь шлунково-кишкові захворювання. Тому, перш ніж сісти на дієту, проконсультуйтеся з лікарем. Категорично заборонена яблучна дієта при гастриті і виразці шлунка.

Ця дієта буде корисна, якщо у вас підвищений тиск, захворювання серця, печінки, жовчного міхура і нирок, це хороша профілактика атеросклерозу, дієта допомагає встановити контроль над рівнем холестерину .

Яблучна дієта: меню на тиждень
Незважаючи на всі плюси, ця дієта вимагає терпіння і витримки, адже харчуватися доведеться тільки яблуками! Кількість фруктів залежить від дня дієти.


Пити можна зелений чай, бажано без цукру і негазовану мінералку. У перший і шостий день з'їдаєте по кілограму яблук, до півтора кілограм збільшуйте на другий і п'ятий дні, а в на третій і четвертий дні їсте по два кілограми яблук. Так, витримати це не просто, але результати виправдовують зусилля. Краще їсти печені яблука - в них багато пектину, який сприяє глибокому очищенню організму.

Корисні й розвантажувальні дні з яблук і кисломолочних продуктів, наприклад - для кефіру яблучний день. Час їжі строго певний - 8:00, 11:00, 14:00, 17:00 і 20:00. У призначений час з'їдаєте одне яблуко і випиваєте пів склянки кефіру. Розвантажувальний день з яблуками і відварами трав. Їсти яблука можна скільки завгодно, пити настої і відвари трав, і негазовану мінералку. Розвантажувальний день з сирими і печеними яблуками. Візьміть 1.5 кг яблук, немає різниці кислих або солодких. 0.5кг запечіть, решта їжте сирими, розподіливши рівномірно на день. Протягом дня можна пити, не хвилюйтеся, шкоди організму не буде - потрібну рідину він отримає з яблук. Якщо ви не можете обійтися тільки яблуками, можна додати в раціон свіжі або приготовані на пару овочі.