Рис, вимочений у воді, для організму є потужним ентеросорбентом, що сприяє виведенню солей з суглобів і сечовивідних шляхів.

Найголовніше в даній процедурі витримати час процедури до кінця, адже сам вихід солі починається тільки на 20-30 добу після початку прийому рису , зате і триває 2-3 місяці після закінчення очищення.

Пропонуємо проводити очищення за допомогою нешліфованого рису. Приготуйте 5 півлітрових банок і пронумеруйте їх. Краще для цієї мети наклеїти на баночки лейкопластир і підписати на ньому цифри ручкою. Тоді при промиванні рису наклейки можуть змиються і не відірвуться.

Очищення організму рисом від солей:

1 день: Насипаємо в банку №1 3 столові ложки рису , промиваємо його і наливаємо повну банку джерельної або відфільтрованої води.

2 день: Зливаємо воду з першої баночки, промиваємо рис і знову заливаємо відфільтрованої водою. Ставимо баночку на місце банки №5. У баночку №2 насипаємо 3 столові ложки рису, промиваємо рис і наповнюємо баночку водою.

3 день: зливаємо воду з банок №1 і 2, знову промиваємо рис і заливаємо їх водою. Переставляємо банку №2 за банку №1, а в банку №3 засипаємо 3 столові ложки рису, промиваємо і заливаємо водою.

4 день: промиваємо рис в трьох перших баночках, заливаємо їх знову водою, переставляємо їх по порядку і в банку №4 засипаємо 3 столові ложки рису, заливаємо його водою.

5 день: Промиваємо рис у перших 4 баночках, переставляємо їх, а в банку №5 засипаємо рис і заливаємо його водою.

6 день: Ми отримали в першій банку рис, промитий і вимочений протягом 5 діб, промиваємо його ще раз і варимо без солі і цукру. А в порожню банку насипаємо 3 ложки рису, промиваємо його і знову пересуваємо її за банку №5. також промиваємо рис в банках під номерами 1,2,3,4.

ДИВИСЬ ТАКОЖ: Готуємося до дієти - рисовий розвантажувальний день

Тепер кожен наш день починається з того, що ми варимо і їмо натщесерце вранці рисову кашу. Потім протягом 4 годин намагаємося не їсти і не пити.

Протягом дня підбираємо вегетаріанську їжу для кожного наступного прийому їжі.


Виключаємо смажене і солоне, жирне і занадто калорійне.

Якщо ви не можете витримати 4 години після прийому рису до сніданку, встаньте раніше, зваріть рис (для цього вам знадобиться всього 5-6 хвилин), з'їжте його і лягайте досипати, так 4:00 до сніданку пройдуть набагато швидше.

Якщо вставати раніше терміну для вас дуже важко, можна зварити кашу з вечора, а вранці тільки розігріти її.

Якщо вам зовсім не хочеться возитися з 5 банками, вибирайте експрес-метод очищення організму від солей за допомогою рису:

- З вечора заливаємо 3 столові ложки рису відфільтрованої водою на 8-10 годин.
- Вранці промиваємо рис, заливаємо його водою і кип'ятимо 5 хвилин.
- Зливаємо воду з рисом в друшляк, промиваємо його холодною водою і знову заливаємо водою, доводимо до кипіння і знову зливаємо воду.
- Проробляємо так 4 рази і варимо до готовності без солі і цукру.
- Їмо рисову кашу поки не охолола.
- Проробляємо такі маніпуляції протягом 3 місяців.

Очищення рисом добре поєднувати з проведенням очисних клізм ввечері одні раз на тиждень.

Під час даної процедури очищення рекомендується включати в раціон більше свіжих овочів і фруктів: яблук, моркви, буряка, капусти, кураги, родзинок, різних овочевих салатів.

Пити можна відвар шипшини, ромашки, зелений чай.

Є у даного очищення один негативний нюанс: вимивання з нашого організму разом з солями і такого важливого для здоров'я серця - калію! Щоб це не допустити, приготуйте смачний настій на кефірі та куразі і їжте сухофрукти в якості профілактики остеопорозу.

Проводити очищення рисом можна для всієї родини. Адже цей метод дозволяє очистити не тільки шлунково-кишковий тракт, а й весь організм. Ви помітите, як у вас перестали "скрипіти" суглоби, заблищали очі, стали міцними нігті і заблищали волосся. Ви будете легше засинати і прокидатися, менше втомлюватися і встигати зробити набагато більше за день!