Якщо кар'єрний зріст не перетворюється на нав'язливу ідею, а служить засобом для досягнення певних цілей у житті, то наступні 5 порад будуть дуже корисними.

Рада 1. Вірте в свої сили. Не слід прирікати себе на невдачі, думаючи про свою неспроможність досягти якихось цілей. Які у тебе сильні сторони? Якщо не можеш їх побачити, запитай про них у люблячого друга. Ділова жінка повинна вміти приймати допомогу і використовувати з користю для себе чужий досвід і поради.

Рада 2. Поставте розумні і досяжні цілі. Якщо ясно бачити кінцеву мету, то менша ймовірність від неї відступитися. Буде мудро переглядати час від часу свої життєві установки, можливо для необхідності в них щось змінити.

Рада 3. Аналізуйте, як їх досягти.


Якщо чітко уявляти про те, що саме необхідно зробити для досягнення бажаного, то це посприяє цілеспрямованості. А вона, в свою чергу, допоможе розглядати невдачі, як можливість чомусь навчитися.

Рада 4. Майте хорошу організованість. До успіху не буває легких шляхів. Добре себе організувати - це означає розподілити правильно час. Не слід відкладати важливі справи на останок. Також, щоб себе не загнати, необхідно планувати і відпочинок.

Рада 5. Постійно дійте. Помірний, послідовний і організована людина буде постійно прогресувати і це дозволить йому не зійти з дистанції. Біжіть по ній до своєї мети!