"Обручка - не проста прикраса", - як співалося в одній відомій пісні. До вибору кілець потрібно поставитися дуже відповідально, адже вам його носити все життя.

Вибір металу

Заздалегідь обговоріть, з якого металу кільця вам подобаються найбільше. Традиційним металом для обручок завжди було золото. Але сучасні пари все частіше вибирають кільця з платини або з титану. Тут важливо врахувати ціни на метал. Адже кільце з платини буде на порядок дорожче золотого. Крім того, на деякі метали може бути алергія.

Однакові чи різні

Немає ніяких законів, які забороняють чоловікові і дружині носити обручки, відмінні один від друга. Так у чоловіка може бути ідеально гладкий коло, а у дружини - з камінчиком. Але незважаючи на це, забобонні люди наполягають на тому, щоб кільця були однаковими. Мовляв, щоб у них була одна дорога, а не різні.

Розмір кільця

Щоб потім не довелося міняти кільце, воно має бути вам і нареченому впору .


Зверніть увагу на те, що воно не тільки має добре сидіти на підставі пальця, а й вільно проходити по всій його довжині. Якщо ви не знаєте свій розмір, оберніть палець стрічкою або шнурком, відміряйте цей шматочок і запишіть результати в сантиметрах. Їх можна назвати в ювелірній крамниці, і тоді вам підберуть підходяще за розміром кільце.

Якість

Купуйте обручки тільки в перевірених ювелірних крамницях. Щоб не попастися на підробку, добре огляньте внутрішню поверхню кільця. На ній має бути маркування, що позначає пробу металу, його тип, а також марку виробника.

З гравіюванням або без

Гравіювання - особистий каприз пари. Якщо ви хочете увічнити в обручці якийсь прихований сенс, ви можете віддати їх у спеціальну майстерню. Врахуйте, що гравіювання можна робити не на всякому металі. Тому попередньо проконсультуйтеся з фахівцем. До того ж, терміни виконання такої роботи можуть бути різними. Краще подбайте завчасно про це.