На сьогоднішній час дама у великому бізнесі не дивує нікого. Але, тим не менш, закони все ще підпорядковані чоловікам. Як вижити бізнес-леді у світі корпорацій і статутів?

Редакція підкаже топ-5 якостей бізнес-леді.

1. Впевненість.

Або ти, або тебе - такий основний закон великого бізнесу. Основою виживання в джунглях комерції є впевненість в собі і своїх силах. Ця якість дозволить Вам твердо стояти на ногах, ефективно відстоювати свою позицію і успішно боротися з конкуренцією.

2. Спокій.

Спокій, тільки спокій, - вмовляв Карлсон, безтурботно махаючи пухкою ручкою. І був абсолютно правий. Для того щоб вести бізнес, голова повинна бути ясною і холодною. Рішення, прийняті зопалу, можуть мати дуже неприємні наслідки, як для компанії, так і для Вас.

3.


Відповідальність.

Ми відповідаємо за .. Знаменита фраза з дитячої казки стосується не тільки відносин, а й бізнесу. Успішна бізнес-леді повинна бути ініціативною і вміти взяти відповідальність за себе, свою компанію і співробітників. Її завдання - приймати зважені рішення, відповідальність за результат яких буде лежати на ній.

4. Імідж.

Зустрічають по одягу. Гарний зовнішній вигляд і вміння справити враження - важливий крок для успішного ведення бізнесу.

5. Розвиток.

Проводжають по розуму. Прогрес не стоїть на місці. І для того, щоб бути ефективним керівником, потрібно йти в ногу з інноваціями. Відвідування різних тренінгів та семінарів дасть не тільки потрібні знання, а й дозволить завести корисні знайомства.