Косметичний (перманентний) татуаж - популярний засіб, що застосовується для додання виразності очам, виділення контуру брів і губ. При перманентному татуажі барвники, вбиті під шкіру, з часом вимиваються.

Але буває так, що з тих чи інших причин татуаж необхідно зняти.

Як це зробити, не зашкодивши шкірі, з'ясовувала редакція.

У першу чергу слід пам'ятати, що. Тому перед нанесенням перманенту потрібно подумати, а чи варто хвилинний каприз проблем з виведенням тату, адже наслідками можуть стати рубці та інші дефекти шкіри.

Одним з найпопулярніших способів видалення татуажу є. Дорога процедура вважається найбезпечнішим методом виведення барвників. При цьому вона дає 100% ефект і абсолютно безболісна. Корекцію можна провести в будь-якому салоні за умови наявності там необхідних апаратів.

Другий за поширеністю метод -. Барвники, підібрані в тон Вашої шкіри, наносяться поверх кольорового татуажу.


Після процедури не рекомендується приймати сонячні ванни, так як засмага може лягти нерівно і татуаж проявиться білими смужками.

- це хірургічний спосіб видалення татуажу. Він полягає в зрізі профарбованих ділянок шкіри за допомогою скальпеля. У наслідку висічення можуть з'явитися рубці і шрами, тому вдаватися до допомоги хірурга слід тільки в крайніх випадках.

проводиться за допомогою кислот або солей. В процесі процедури фарбує шкіра частково випалюється хімічним розчином. В результаті можуть з'явитися шрами і рубці.

зарекомендувала себе як ефективний спосіб боротися з будь-якими косметичними недоліками. Процедура полягає в обробці шкіри імпульсами електроструму, які змушують фарбу зникнути. При цьому не уникнути зарубцевавшейся тканини.

Враховуючи небезпечність салонних процедур, вкрай не рекомендується намагатися вивести татуаж самостійно.