Весілля - це найкращий день у житті жінки саме тому їй хочеться приголомшливо виглядати в цей особливий день.

Допомогти в цьому може вишукана, розкішна і неймовірно красива весільна вишиванка, яка сьогодні перебувати на вершині своєї популярності. Такий приголомшливий наряд ідеально підкреслить ваші достоїнства, продемонструє ваш бездоганний смак і послужить хорошим прикладом закликає зберегти традиції нашого народу.

Унікальне плаття буде виглядати стильно і актуально, так як у світі моди торжествує стиль етно. Прекрасним варіантом для наречених 19 століття була легка біла сорочка з червоно-чорним орнаментом. За допомогою червоного пояса можна надійно зафіксувати кілька спідниць (плахту і запаску). У наші дні весільна вишиванка є польотом фантазії, який дозволяє вибрати як звичайне біле плаття з вишитими орнаментами, так і традиційну вишиванку наділену магічними властивостями.

Також це кращий спосіб виділитися, оголосивши протест масової однотипності. Не дивлячись на те, що спеціалізовані салони пропонують широкий і різноманітний асортимент нарядів, для справжніх українок, модниць і прихильниць стилю етно свадебнаявишіванка - якраз те, що потрібно.


Крім того вона послужить яскравим прикладом народної класики, мода на яку знову повертається.

Виконується така вишивка найчастіше на лляній або бавовняної тканини, проте у разі якщо вишиванка шиється під замовлення можна вибрати інший матеріал, наприклад, атлас, шовк, шифон і т.д. Після пошиття сукні прикрашається традиційними орнаментами.

Сучасна весільна вишиванка може виглядати по-різному. Найчастіше це гармонійне поєднання старовинного стилю з зручним і оригінальним кроєм і розкішними вишитими орнаментами. Довжина виробу буде залежати від ваших побажань.

Важливо знати те, що справжня (традиційна) вишиванка ручної роботи коштує дуже дорого. Дозволити собі таку красу зможе далеко не кожна наречена, але існує альтернатива - це машинна вишивка, яка виконується набагато швидше, так як на наряд нашиваються готові вишиті елементи. Звичайно ж, такий виріб має доступну ціну. Так само з одягом надходили і в давнину, тому що комір і манжети швидко зношувалися. Оновлювали виріб шляхом зняття пошкодженого фрагмента і пришивання нового. Хоч весільна вишиванка і не перешивати цю технологію можна застосувати для інших елементів гардеробу.