Існує думка про те, що одяг таїть в собі енергетичну інформацію про свого власника, вона здатна "вбирати" його думки, почуття і емоції. Річ, яка "просякнута духом" свого справжнього господаря, може добре служити тільки йому. Будь-хто інший не повинен торкатися до неї, носити її. В іншому випадку, частина енергії її власника (причому як позитивною, так і негативною) може перейти до іншої людини.

Вважається, що такий одяг може завдати шкоди людському здоров'ю, спровокувати алергічні реакції, змінити ауру людини і навіть накласти прокляття.

Саме з таких причин багато людей не дозволяють носити свою власну одяг іншим - своїм друзям, родичам, знайомим. І вже тим більше вони навіть не допускають думки набувати для себе речі в магазинах типу "секонд-хенд" або носити одяг, що переходила до них "у спадщину". Для них це абсолютно неприйнятно.

Але не варто все ж впадати в крайнощі і фанатично ставиться до потрапляє у ваші руки чужим речам. Звичайно ж, небезпека в таких випадках існує. Однак вона найчастіше обумовлена цілком зрозумілими причинами, такими як елементарні закони хімії, фізики та біології. Тому небезпека чужих речей цілком з'ясовна, отже, зрозумівши причини, її провокують, можна легко уникнути виникнення проблематичних ситуацій.

До того ж точно такі ж претензії можна пред'явити і до абсолютно новим речам.

Важливо зрозуміти, що до виникнення небезпеки для здоров'я людини призводить не те, які речі - власні або чужі - він носить, а їх якісні характеристики.

Фахівці в галузі медицини склали приблизний список потенційно небезпечних речей, який виглядає наступним чином:

  1. Трусики-стринг - особливу небезпеку для своєї власниці представляють ті моделі даного білизни, які не підходять їй за розміром (тісні і замалі). А та смужка тканини, яка розташовується між сідниць, є так званою "інфекційної доріжкою", що робить тіло і організм їх власниці особливо уразливим і відкритим для розвитку різних вірусних захворювань.
  2. Купальні костюми темних кольорів - яким би смішним і неймовірним це не здавалося, але вчені встановили, що у жінок, що віддають перевагу купальники темних кольорів, набагато частіше виникає молочниця.


    До того ж ймовірність цієї події ще більше збільшується в тих випадках, коли загоряючи, жінка перебуває досить тривалий час на сонці. Враховуючи той факт, що під впливом сонячного світла темні тканини нагріваються набагато швидше, ніж світлі, шкідливі бактерії розмножуються в більш посиленому темпі. Те ж саме стосується і занадто облягає тіло одягу чорного і темних кольорів, переносної в умовах сильної спеки. Тому любителькам речей темних кольорів слід обмежити час їх шкарпетки в теплі пори року.

  3. Білизна з підтягуючим ефектом - надмірне захоплення такими речами може викликати задишку, набряклість, спровокувати головний біль. Таке ж негативний вплив можуть надати корсети і тісна нижня білизна. Слід пам'ятати про те, що основна функція таких речей полягає в легкій коригуванню габаритів фігури, а не в зменшенні тіла на 2-3 розміри.
  4. Облягаючі тіло шкіряні штани - тим більше, якщо вони пошиті зі штучної шкіри. Цей "шкідник" завдає такий же удар по організму, як і купальники укупі з стягуючим білизною. До того ж, занадто занижена лінія талії таких брюк, може призвести до проблем з попереком, переохолодження організму, запальним процесам в жіночій сечостатевій системі і багатьом іншим неприємностей.
  5. Комплекти одягу типу "занижена лінія талії ( брюк та спідниць) - укорочений верх (короткі майки, піджаки, кофти) " - забезпечені стовідсоткові проблеми з попереком і хребтом, особливо при носінні такого одягу в холодні пори року. Цистит, пієлонефрит, радикуліт, запалення сечостатевих органів - далеко не повний список захворювань, які здатне викликати таке, здавалося б, абсолютно нешкідливе поєднання речей.

Так що, хоч краса і вимагає жертв, то не варто для неї жертвувати здоров'ям ...