Здається, пробці кінця і краю не видно, і ви тут застрягли надовго. Отже, чим можна зайнятися, стоячи в щоденних заторах.

1. Читати

Візьміть з собою книгу, яку давно вже збираєтеся почитати або свіжий номер улюбленого журналу. Так час, проведений в пробці, пройде непомітно і з користю.

2. Слухати музику

Увімкніть гучну музику в салоні авто або в навушниках, можете навіть підспівувати. Від цього тільки підніметься настрій.

3. Вчити іноземну мову

Стоячи в пробці по півгодини в день, за рік можна вільно оволодіти мовою. Візьміть з собою самовчителі, завантажте в телефон аудіокниги та словники.

4. Наведіть порядок у салоні машини

Зазвичай нам зовсім не вистачає часу на те, щоб привести салон свого авто в порядок.


Переглянете бардачок, викиньте звідти все зайве, а потрібні дрібниці розкладіть по місцях. Можна також протерти дзеркала заднього виду.

5. Зробіть кілька дзвінків

Очікування в пробці - це час для того, щоб зробити кілька важливих дзвінків по роботі, щоб потім на це не відволікатися, або ж зателефонувати близьким, щоб просто побажати гарного дня.

6. Поліпшите свій зовнішній вигляд

Можна також приділити час макіяжу, причісування або підпилювання нігтів. З ранку на це часто зовсім не вистачає часу.

7. Перекусіть

Якщо ви стоїте в пробках щодня, не забувайте брати з собою сніданок. Це може бути апетитний домашній бутерброд або ж яблуко. Головне - не поїдати в нервовому очікуванні шоколадні батончики і фаст-фуд.