Відомий італійський бренд Replay, що випускає стильні джинсові колекції, не далі як минулого року розширив коло своєї діяльності і зайнявся створенням парфумерії. Першою "ластівкою" був аромат Replay "For Her & Him".

І ось, як кажуть, не минуло й року - і шанувальники даної марки знову перебувають в радісному очікуванні. Причиною тому стала заява представників компанії про підготовлюваний у вересні 2009 року надходженні в масовий продаж нового творіння бренду Replay під назвою "Your Fragrance" (Твій аромат).

Новий парфум відрізняється воістину революційною формулою: до її складу входить особливе молекулярне з'єднання - циклодекстрин, властивості якого після нанесення аромату на шкіру дозволяють протягом тривалого часу виявляти його верхні ноти.


Для досягнення такого результату необхідно всього лише капнути трохи чистої води на ті ділянки шкіри, які зберігають нанесений раніше парфум.

Жіноча версія нового творіння "джинсових" дизайнерів відноситься до фруктово-квіткового групі. Його парфумерну композицію складають такі компоненти:

  • "початкова нота" - бергамот, фрезія, апельсин;
  • "нота серця" - малина і полуниця, листя чорної смородини, орхідея і троянди;
  • "кінцева (базова) нота" - сандалове дерево, кедр, шкіра.

Аромат Your Fragrance буде випущений в концентрації Eau de Toilette і представлений у флаконах номінальним об'ємом 20 мл, 40 мл і 60 мл.