Вам знадобиться

 • Картина
 • Метод визначення вартості
 • Талант

Інструкція
 • .1

  Простий підхід: ціна залежить від стандартних розмірів. Всі картини, які мають один і той же розмір мають однакову ціну, незалежно від того, що на ній зображено, скільки часу знадобилося, щоб її закінчити, або наскільки вона вам подобається. Бухгалтерський підхід: Відновити витрати. Якщо не знаєте, як оцінити вартість картини, то можна використовувати певний розрахунок.

 • .2

  Вирішіть, який відсоток прибутку ви хочете отримати понад витрат. Потім складіть вартість всього, що було потрібно для створення картини, додайте обраний вами відсоток, і ви отримаєте вашу ціну продажу. Розрахунок витрат може бути основним (матеріали + праця) або комплексним (матеріал, робоча сила, студійне простір, освітлення і т.д.). Кожна картина має свою ціну, засновану на тому, що увійшло в її створення.

 • .3

  Капіталістичний підхід: створіть ринкову ціну. Поставте перед собою мету, відвідати галереї та студії у вашій області і вивчить цільовий ринок, щоб побачити, що подібний вид мистецтва продається за певною ціною. Ваша ціна повинна конкурувати з іншими.

 • .4

  Якщо ви продаєте картину самостійно (але не через галерею), пропонують "спеціальні пропозиції", щоб змусити людей відчувати, що вони отримують щось більше крім картини.


  Збираючись оцінити картину для продажу через галерею, ніколи не зменшуйте свою ціну, як ви будете підривати свій бізнес і домовленості з галереєю.

 • .5

  Математичний підхід: ціна, розрахована по областях. Ви самі можете вирішувати, виходячи з ціни квадратного сантиметра, а потім отримавши підсумкову вартість за всю площу картини. Більшість людей будуть використовувати калькулятор для такого підходу. Колекційне підхід: збільшення ціни щороку.

 • .6

  Є хороший метод, як дізнатися ціну картини, спираючись на час. Деякі люди, які купують шедеври мистецтва, роблять це за інвестиційними причин, і вони хочуть вірити, в значення живопису, яку вони для себе набувають, і розуміти, що ціна з часом зростає. Читайте фінансові новини, щоб дізнатися, про поточний рівень інфляції, і обов'язково збільшуйте свої ціни щорічно.

 • .7

  Творчий підхід: Продаж історій, а не просто картини. Мати хорошу історію, що б розповісти про кожній картині, натякаючи на її назву, щоб створити відчуття покупки творчості художника, а не просто продукту. Напишіть або роздрукуйте історію на папері, щоб розмістити з картиною в місці продажу. Не забудьте вказати свою контактну інформацію. Ціну вказуйте дрібним шрифтом, тому що це так не творчо говорити про гроші.