Вам знадобиться

 • Нитка
 • Лінійка
 • Знання

Інструкція
 • .1

  Збираючись зробити подарунок чоловікові жінка, стикається з багатьма труднощами, вже на етапі вибору. Варіантів в принципі багато починаючи від хорошого парфуму і закінчуючи дорогими годинниками. Вибравши в якості подарунка золотий ланцюжок, потрібно знати якої довжини вона повинна бути. І тоді питання, як визначити розмір ланцюжка стає дуже актуальним. Вибір розміру ланцюжка, як для жінок, так і для чоловіків однаковий.

 • .2

  Вважається, що немає певного розміру, який би міг підійти або не підійти, здебільшого все залежить від товщини шиї і особистих переваг. Прийнято вважати, що середній розмір жіночих ланцюжка не більше сорока п'яти сантиметрів, а чоловічий на десять сантиметрів більше. Цього принципу можна дотримуватися, якщо самостійно нічого не зможете підібрати. Можна купувати ланцюг і довше і коротше, все залежить від того, де ви бажаєте, що б ланцюжок закінчувалася, в районі шиї або наближалася ближче до грудей.

 • .3

  Ще одним варіантом , як дізнатися розмір ланцюжка, це визначитися будете ви носити підвіску або кулон на ланцюжку.


  Це важливо, тому що це може кардинально змінити тип ланцюга, який ви купуєте. Якщо надалі планується на ланцюжок одягнути підвіску, то не можна купувати сильно велику довжину, так як підвіска повинна перебувати в районі грудей, але не нижче.

 • .4

  До того ж кулон, якщо він буде мати витягнуту форму, може візуально подовжити ланцюг. Розміри ланцюжків можна вибирати виходячи з попередніх замірів. Для цього можна використовувати нитку або рулетку. Досить просто помістити ниточку навколо шиї і подивитися де ви бажаєте, що б закінчувалася ланцюг, потім нитку потрібно буде виміряти сантиметровою лінійкою.

 • .5

  Так само при виборі ланцюжка крім розміру зверніть увагу на те, чи буде перегинатися вона. Є кілька ланцюгів, які славляться перегинами. Так звана ялиночка, вона дуже плоска і виглядає красиво, але вона дуже швидко може прийти в непридатність через численні перегинів і зачеплень об одяг. Якщо з першого разу вона не порветься, то утворюється слабке місце, в якому з часом вона зламається.