Вам знадобиться

 • Щирість
 • Словниковий запас
 • Посмішка

Інструкція
 • .1

  Відносини між людьми в суспільстві будуються успішніше, коли люди вміють захоплюватися здібностями один одного. Недарма кажуть, що похвала приємна і собаці. Про велике значення захоплення вчинками один одного часто говорять психологи, акцентуючи уваги на те, що пари зберігаються довше, коли партнери говорять один одному компліменти, але дана закономірність застосовна і до людей, які перебувають у дружніх стосунках.

 • .2

  Відносини псуються, коли люди не дають позитивної оцінки діям партнера. В тій чи іншій мірі кожна людина егоїст, який воліє говорити про себе, відчувати себе в центрі уваги, усвідомлювати свою важливість і незамінність, але коли цієї людини ігнорують, його вчинки та поведінку залишаються непоміченими і неоцінених, то ця людина починає сприймати оточуючих як ворогів .

 • .3

  Але як висловити захоплення словами так, щоб людина зрозуміла, що це щире захоплення, а не надумане? Існує кілька правил, яких слід притримувати. Перше і найголовніше правило - не намагайтеся робити комплімент того, чим людина не володіє. Захоплення - це перебільшення дійсності. Наприклад, якщо людина зануда, то можна сказати, що він дуже розумний. В якійсь мірі це відповідає дійсності, але звучить набагато приємніше, а от якщо в тій же самій ситуації назвати людину цікавим, то він відразу підемо, що тут щось не так.


  Будь-яка людина відчуває настрій і ставлення оточуючих до себе коханому. Не треба намагатися обдурити це шосте почуття.

 • .4

  По-друге, враховуйте, що захоплюватися людиною необхідно в нудне час і в нудному місці. Компліменти, які сказані із запізненням, не матимуть ніякого позитивного ефекту. Від того як висловити захоплення зможе людина, залежатиме перше враження про нього. Невдалий комплімент може поставити хрест на зароджуються відносинах, а вдалий навпаки привернути увагу і змусити подивитися на людину іншими очима.

 • .5

  Пам'ятайте, що будь похвала повинна бути в якійсь мірі мініатюрним поданням. Ви повинні "грати" так, щоб глядачі і сам одаровуваний похвалою вірили Вам беззастережно. Вірили всьому, що Ви говорите. Хотіли в це вірити. Нехай навіть розумом вони розуміють, що Ваші слова не зовсім відображають дійсність. Більше того, намагайтеся говорити те, що хоче почути чоловік. Тоді Ваші слова ляжуть на благодатний грунт. Вам навіть не доведеться особливо старатися, щоб Вам вірили. Адже, фактично, Ви констатуєте факт про людину, яка йому самому давно відомий, але який ніхто ще не озвучував вголос.