Жіноча половина населення з юного віку звертає особливу увагу на свої вії. І це неспроста, адже довгі, пишні й густі вії роблять погляд набагато виразніше. Але, на жаль, не всім пощастило на цей рахунок. І ті, кого природа не наділила довгими і пишними віями, шукають способи для усунення цього недоліку. Тим більше що сучасний ринок товарів і послуг може надати широкий вибір способів корекції вій на будь-який смак.

Корекція вій в салоні краси

У салоні краси про те, як подовжити вії вас поінформує фахівець. Він може запропонувати процедури, що позитивно впливають на їх зростання або доповнити свої вії накладними. Варто пам'ятати, що процедури, необхідно буде пройти курсом, для досягнення найкращого результату. Крім цього, повторювати курс потрібно раз на кілька місяців. А якщо, ви вирішите доповнити свої вії накладними, то періодично вам також доведеться відвідувати салон для корекції. Адже накладні вії мають властивість відклеюватися. Крім різних процедур, фахівець може запропонувати різні засоби в домашній догляд для закріплення результату.

Довгі вії на вечір або торжество

Якщо вам необхідно домогтися тимчасового результату, то можна скористатися декоративною косметикою: тушшю і щипцями для вій . Все дуже просто, але головне треба стежити, щоб вії не злипалися. Отже, взявши щіточку в зручну для вас руку, зафіксуйте коріння. Вони повинні трохи піднятися. Далі акуратно подкрасьте кінчики. Через деякий час за допомогою щипців надайте віям необхідну форму і нанесіть рівний шар туші. І в кінці ще раз подкрасьте кінчики, зміцнивши їх у потрібному положенні.

Засоби для росту вій

Сучасний ринок має безліч засобів для того, щоб зміцнити і як наслідок подовжити вії. Одне з таких засобів - це сироватка для росту вій. Даний продукт випускає не одна косметична компанія, але склад цієї сироватки приблизно однаковий. А саме це вітаміни, рослинні компоненти і поліпептиди.

Крім різних сироваток, існує ще один препарат, що дозволяє зміцнити і подовжити вії, це Карепрост.


До його складу входить таке корисне речовина як біматопрост, яке сприяє зростанню і збільшенню об'єму вій. Але перед застосуванням даного препарату обов'язково слід ознайомитися з інструкцією, так як він має протипоказання.

Також сучасний ринок пропонує туш для росту вій. Вона має подвійну дію: підфарбовує вії і доглядає за ними, зміцнюючи і стимулюючи їх ріст. Зазвичай зміцнює дію обумовлено входять до складу такої туші реп'яхової або касторової олії.

Народні засоби для подовження вій

Народні кошти не менш ефективні, ніж дорогі препарати і різні косметологічні процедури. Головне користуватися ними регулярно.

Найпопулярніший засіб - це касторова олія. Його необхідно наносити 3 рази на день ватною паличкою. Курс триває близько трьох тижнів, повторювати його потрібно 2-3 рази на рік.

Також можна використовувати суміш з оливкової олії, дрібно нарізаної петрушки і соку алое. Цю суміш наносять на повіки і коріння вій.

Ще один засіб, що застосовується в домашніх умовах - це масляний розчин вітаміну Е. Наносячи його на вії в перебігу місяця, ви отримаєте більш густі, об'ємні і довгі вії.

Не менш ефективним засобом є настій ромашки. Якщо щоранку протирати їм вії, то він буде сприяти стимуляції росту вій.

І взагалі перед тим, як вибирати засіб для зміцнення і зростання вій, слід звернути увагу на повіки і область навколо очей. Можливо, що саме цій зоні не вистачає яких-небудь речовин. І саме цей дефіцит ускладнює зростання вій. Тому живіть шкіру навколо очей всілякими примочками і масочками, намагайтеся більше відпочивати і висипатися. Також не нехтуйте вітамінами, які вживаєте в їжу.

Таким чином, приділяючи увагу здоровому способу життя в цілому, ви зможете отримати об'ємні, довгі вії, без особливих фінансових затрат.