Вам знадобиться

 • Гітара
 • Увага
 • Посидючість

Інструкція
 • .1

  Гітари стали виготовляти в давнину. Але свій найбільший розквіт і популярність гітари набули з розвитком музики в 1960-х, з появою нового звучання, тобто електрогітар. Саме вони найбільше вплинули на весь хід музичної історії. The beatles, Roalling Stones, Led Zeppelin - вони показали всьому світу, що можливості електрогітар набагато ширше, ніж у звичайних акустичних. На них можна створювати найнеймовірніші звуки і звучання, які тільки можна уявити. ; Музиканти мали відмінний музичний слух, вони були більше, ніж професіонали. Тому вони завжди знали, як налаштувати гітару на слух. На той момент не було такого розвитку техніки, тому ці хлопці були піонерами. Вони придумували нове звучання, нові способи запису, зміни звучання, настройки гітар і обладнання. Наприклад, був придуманий спосіб по віддаленню звукозаписної апаратури від інструментів, тим самим звучання виходило трохи іншим і більш глибоким.

 • .2

  Музичний слух є у кожної людини. Немає людини, якій би ведмідь повністю "наступив на вухо". Музичний слух закладається з дитинства. У дитинстві кожній дитині батьки співали пісні. Питанням "як перевірити музичний слух дитині" задаються багато батьків. Відповідь проста: у будь музичній школі. ; Дитину з радістю візьмуть туди на навчання, тільки от не факт, що йому це сподобається. Багато кидали музичні школи через те, що там дуже нудно.


  І правда, сольфеджіо не є чимось занадто захоплюючим, але без знань основ теорії музики неможливо в майбутньому стати професійним музикантом. Звичайно, винятки трапляються, але на те вони й винятки, щоб тільки підтвердити правило. ; Музична школа - місце, в якому дитину навчать грати на музичних інструментах. Але вона вимагає великої посидючості та уваги. Як розвинути слух - процес, якому в школах приділяється велика увага. Адже професійний музикант без нього не може обходитися і повинен постійно його підтримувати в хорошому стані. Це як тренування в спорті. Поки спортсмен тренується - він може досягати високі планки

 • .3

  Слух - головна зброя музиканта. Найскладніші ритми граються саме завдяки наявності цієї натренованої здібності людини. Він грає другу за значимістю роль, після уміння правильно грати на інструменті. Щоб музикант був по-справжньому сильний - рекомендується проводити тренування по тому, як поліпшити слух. ; Це полягає в щоденному старанному важкій праці, який в майбутньому обов'язково дає свої плоди. на кону може стояти дуже багато чого - створення нових шедеврів які можуть підкорити весь світ. Це не так вже й примарно - всі зірки працюють дуже багато, нікому нічого не дається просто так - ось такий і результат.Слух - один з найважливіших показників музиканта. Якщо над ним щодня працювати, то результати не змусять себе чекати.